Jubileuszowe targi TT Warsaw znów w PKiN. Krajem partnerskim Polska

Krajem partnerskim jubileuszowej 25. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw jest Polska. Na to wielkie turystyczne święto, które odbędzie się w dniach 23-25 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, przybędą goście z Polski i zagranicy, aby zapoznać się z ofertą wystawców z całego świata

Przedstawiciele branży turystycznej od lat uważają  TT Warsaw za najważniejsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce. W tym roku cieszą się, że z okazji jubileuszu impreza wróci do lubianej, przystępnej i wygodnej lokalizacji czyli starego dobrego Pałacu Kultury i Nauki. Targi TT Warsaw powrócą do wnętrz, w których odbyło się 14 edycji. Atmosfera tego miejsca zapisała się w pamięci uczestników złotymi zgłoskami i przez 10 kolejnych lat nie udało się jej odtworzyć w hali na Marsa.

Tegorocznym krajem partnerskim TT Warsaw jest Polska, co oznacza szczególny nacisk na promocję rodzimego potencjału turystycznego. Wiele uwagi będzie poświęcone regionom, miastom i gminom, a także szlakom czy atrakcjom turystycznym. Wystawcy podkreślać będą różnorodność i piękno Polski. Wydarzenie objął honorowym patronatem Witold Bańka, minister sportu i turystyki.

Cieszę się, że Polska będzie krajem partnerskim tej wyjątkowej edycji targów. TT Warsaw to jedno z najważniejszych wydarzeń turystycznych, na które co roku przybywają setki wystawców i tysiące zwiedzających. Targi stwarzają bowiem możliwość zaprezentowania oferty państw i regionów z całego świata. Przede wszystkim jednak jest to idealna okazja do promocji polskiej turystyki, zarówno w kraju, jak i za granicą. W jednym miejscu i w jednym czasie można dotrzeć do wszystkich grup klientów – touroperatorów, agentów turystycznych, właścicieli i managerów obiektów noclegowych, klientów indywidualnych oraz osób odpowiedzialnych za organizację podróży służbowych czy wyjazdów integracyjnych. Spotkanie daje też szansę nawiązania nowych kontaktów biznesowych w międzynarodowym środowisku turystycznym. Targi TT Warsaw to dziś rozpoznawalna marka i wydarzenie, na które warto zarezerwować czas – powiedział Witold Bańka, minister sportu i turystyki.

Poza Witoldem Bańką, ministrem sportu i turystyki, patronat honorowy nad targami sprawują: Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa i rozwoju wsi oraz Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego, a także Marek Olszewski, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Paweł Niewiadomski, prezes Polskiej Izby Turystyki.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24