Już w ten weekend Fitness Water Battle Tatralandia

Początek lata w słowackich Tatrach przywita turystów nie tylko piękną pogodą, ale także niecodziennymi imprezami.W Tatralandii odbędzie się Fitness Water Battle Tatralandia.

Już w sobotę 13 czerwca turyści zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy i ćwiczeń zgodnie z najnowszymi trendami zdrowotnymi. Każdy, kto w najbliższy weekend wybierze się do Tatralandii lub na Chopok, będzie mógł spróbować swoich sił w fitnessie, zumbie, crossficie, aquagym czy treningu na trenażerach rowerowych.

– Zaczynamy zabawę z na wysokim poziomie  już od godz. 10.00. To o tej godzinie zostanie otwarte specjalne widokowe outdoor fitness center, które znajdować się będzie tuż obok restauracji Rotunda Chopok na wysokości 2004 m n.p.m. Będzie tam można poćwiczyć i pojeździć na trenażerach rowerowych pod okiem Mistrza Świata i Europy Vladimíra Výbošty – mówi Sylvia Artzova, dyrektor ośrodka w Jasnej. Po południu na swój „Trial Show” zaprasza JÁN KOČIŠ. Dynamiczna jazda, niezwykłe triki i energetyczna muzyka powinny zachwycić każdego fana rowerowych sportów ekstremalnych.

W tym samym czasie w Tatralandii rozpocznie się Water Fit Battle.

– Chcemy zachęcić do korzystania z aktywnego odpoczynku i pełnego relaksu w oparciu o naturalne warunki przyrody w Tatrach, nasze aquaparki Tatralandia i Gino Paradise, hotel Grand Jasna i Tri Studnicky. Wszystkie te miejsca w tym roku przygotowane są do propagowania zdrowego stylu życia. Mamy nadzieję, że Słowacja będzie się kojarzyć już nie tylko ze świetną zabawą, wodami termalnymi, ale również tym, że można tutaj jeździć na rowerach, wspinać się w górach, realizować długie relaksujące wyprawy górskie − mówi Zuzanna Fabianova z Tatry Mountain Resorts a.s.

Entuzjaści zdrowego trybu życia i wszyscy ci, którzy będą chcieli poćwiczyć w celu udoskonalenia sylwetki, a przede wszystkim zyskania dobrego samopoczucia spotkają się w sobotę do południa w Tatralandii, gdzie pod okiem m.in. Natalii Gackiej − Mistrzyni Świata w fitnessie sylwetkowym będą mogli poddać się rozkoszom różnego rodzaju ćwiczeń.

PROGRAM WATER FIT BATTLE
11.00    Otwarcie Water Fit Battle, przedstawienie instruktorów CROSSFIT
11.30    Konkursy STRONGEST w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci – konkursy na stanowiskach CROSSFIT i prezentacja
12.00    NIKOLA WEITROVÁ − odżywianie, trening, dieta − pytania i odpowiedzi o styl życia, zdjęcia i autografy
13.00    FIT WARM
14.00    Aquagimnastyka z NATALIĄ GACKĄ i NIKOLĄ WEITEROVĄ
15.00    Ogłoszenie wyników FIT BATTLE
15.30    Prezentacja zawodniczek fitness – w jury NIKOLA WEITEROVÁ
16.30    Zdrowe odżywianie – pokazy i konkursy
17.30    CROSSFIT maraton – konkurs

Przy całej różnorodności imprez organizowanych pod Tatrami na początku lata warto pamiętać, że zawsze można tu odpocząć od zgiełku, ruszając na jeden z kilkuset oznakowanych szlaków górskich, wybrać się na wycieczkę rowerową albo po prostu odpocząć w jednym z tutejszych aquaparków – pod Tatrami znajdują się bowiem trzy z pięciu największych parków wodnych na Słowacji, m.in. Tatralandia i Gino Paradise Bešeňová.

Więcej informacji:  HYPERLINK „http://www.tatralandia.sk” www.tatralandia.sk i  HYPERLINK „http://www.jasna.sk” www.jasna.sk

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24