Karl Lagerfeld otwiera sieć hoteli

Karl Lagerfeld ogłosił w Hong Kongu rozszerzenie swojej działalności. Powstanie międzynarodowa marka hoteli o nazwie Karl Lagerfeld Hotels & Resorts.

Karl Lagerfeld Hotels & Resorts będzie siecią niepowtarzalnych projektów sygnowanych przez Lagerfelda, w tym hoteli, budynków mieszkalnych, restauracji i prywatnych klubów. Wyjątkowe projekty będzie cechowało nowatorskie podejście do designe’u i akcenty, które – w charakterystyczny dla projektanta sposób, przekraczają granice stylu. Obiekty mają szansę stać się miejscem obleganym przez gwiazdy i ludzi z branży modowej. Do tej pory mogłyśmy podziwiać jego styl we wnętrzach Hôtel de Crillon w Paryżu, Hotel Metropole Monte-Carlo w Monako lub Sofitelu w Singapurze. Ostatnim miejscem z zaprojektowanym przez niego wystrojem będzie sześciogwiazdkowy hotel w Macau w Chinach, który zostanie otwarty na początku 2017 roku.

Rozszerzenie marki na branżę hotelarską odzwierciedla naszą wizję wszechstronnego rozprzestrzenienia tego niezwykłego doświadczenia jakim jest lifestyle Karl Lagerfeld. W 2017 roku planujemy otwarcie ekskluzywnego 6-gwiazdkowego hotelu w Makau – powiedział Pier Paolo Righi, CEO i Prezes firmy Karl Lagerfeld. 

Karl Lagerfeld Hotels & Resorts bada obecnie możliwości rozwoju na rynkach i miejsc na zbudowanie kolejnych ośrodków na całym świecie.

Karl Lagerfeld jest jednym z najbardziej znanych projektantów mody, sławnym z nowatorskiego podejścia do stylu. Podczas podróży po całym świecie zatrzymuje się w swoich ulubionych hotelach. W Londynie, wybiera zabytkowy Brown’s Hotel na Mayfair. W Rzymie zatrzymuje się w stylowym Hotelu Hassler.

fot: karl.com

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24