Kino w Dubaju

Bez wychodzenia z hotelu obejrzymy w Dubaju najnowsze hollywoodzkie hity. Rove Downtown, jeden z popularnych hoteli w centrum, w pierwszej połowie 2018 roku otworzy własne kino.

Rove Downtown, trzygwiazdkowy hotel w centrum Dubaju, to sztandarowa posiadłość w sieci hoteli średniej wielkości, które powstały w mieście w ciągu ostatnich dwóch lat. Zlokalizowany w pobliżu Burj Khalifa i centrum Dubai Mall, będzie pierwszym hotelem kinowym w mieście. Sala kinowa wyposażona w wygodne, modne fotele liczy 49-miejsc. Będzie dostępna zarówno dla gości hotelowych jak i dla osób z zewnątrz. W cenie biletu do hotelowego kina każdy otrzyma popcorn oraz napój bezalkoholowy. W repertuarze kina znajdą się zarówno światowe hity filmowe jak i filmy regionalne, a od czasu także topowe mecze piłki nożnej. Będzie można też zarezerwować salę kinową na imprezy oraz spotkania firmowe.

Planowane jest też otwarcie kolejnej inwestycji przeznaczonej dla miłośników kina w Dubaju. W hotelu Aloft Dubai City Centre w dzielnicy Deira znajdzie się 25 pokoi dedykowanych miłośnikom kina, które wyposażone zostaną w filmy, duże ekrany telewizyjne, projektory i  ulepszone systemy dźwiękowe.

Więcej o Dubaju na: www.travel-advance.com

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24