Kitzbühel rozdaje narciarskie pobyty

Ośrodek Kitzbühel/Kirchberg rozlosuje wśród polskich miłośników zimowego szaleństwa 5 narciarskich urlopów oraz codziennie po 2 jednodniowe karnety narciarskie.

Do końca stycznia 2015 r. rozlosowanych zostanie pięć „narciarskich urlopów marzeń” obejmujących pięć noclegów i karnety dla dwóch osób; dodatkowo każdego dnia do dwóch szczęściarzy trafią jednodniowe karnety uprawniające do nieograniczonego korzystania ze wszystkich narciarskich atrakcji regionu.

Kitzbühel/Kirchberg to 170 km idealnie utrzymanych stoków, 53 kolejki linowe i wyciągi, doskonałe warunki narciarskie od listopada do maja, atrakcje kulturalne i dobre sklepy – białe szaleństwo w regionie Kitzbühel/Kirchberg kwalifikuje się do kategorii pięciogwiazdkowej.  Dlatego też „Skiresort.de” – największy na świecie portal zajmujący się testowaniem terenów narciarskich – po 2013 także w 2014 roku ogłosił Kitzbühel „Najlepszym terenem narciarskim świata”, przyznając mu najwyższą z dotychczasowych ocen: 4,8 gwiazdki. Poza tym w austriackiej mekce narciarzy goście z Polski znajdą także 4 i 5-gwiazdkowe hotele tuż przy stokach, najlepszą ofertę zarówno dla zaawansowanych, jak i dla początkujących narciarzy oraz przykryte wybornym firnem rozległe trasy. Ale nie tylko dobra zabawa przyciąga amatorów białego szaleństwa do Kitzbühel – ważnym atutem regionu jest też jego korzystna lokalizacja.

Do słynnego „miasta kozic” łatwo dotrzeć niemieckimi autostradami, natomiast narciarze z Polski mają do pokonania nieco krótszą drogę niż do ośrodków regionu Tiroler Oberland. Przy samej drodze do ośrodka narciarskiego – tylko 6 km od Kitzbühel – znajduje się prawdziwa perełka dla miłośników zimowych urlopów: urocza wioska Kirchberg, która przyjmuje swoich gości z prawdziwie tyrolską gościnnością, oferując najlepsze przysmaki regionalnej kuchni, dobrą rozrywkę, bogate życie nocne inajlepsze stoki i wyciągi. Na stronie www.kitzski.pl znajdują się oferty z najlepszego terenu narciarskiego świata, tam także można wziąć udział w wielkim internetowym konkursie z nagrodami. Do końca stycznia można wygrać 5 narciarskich urlopów marzeń (każdy obejmuje 5 noclegów i odpowiednie karnety narciarskie dla 2 osób) i codziennie po 2 jednodniowe karnety na cały teren narciarski.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24