Koncert podróżniczy „My journey” Patrycji Piekutowskiej

My Journey to muzyczna podróż po ulubionych miastach Patrycji Piekutowskiej na 4 kontynentach. Nie tylko uczta muzyczna dla miłośników połączenia klasyki z nowoczesnością, ale także możliwość „odwiedzenia” Paryża, Rzymu, Nowego Jorku, Moskwy, Buenos Aires i innych pięknych miejsc.

Patrycja Piekutowska, uznana solistka skrzypaczka obchodzi w tym roku 20-lecie swojej kariery artystycznej. Zagrała blisko 900 koncertów w 38 krajach świata. Występowała w tak prestiżowych salach jak m.in.: Teatro Colón w Buenos Aires, Sala São Paulo oraz Teatro Guaíra w Brazylii, Lincoln Center i Carnegie Hall w Nowym Jorku, National Center for the Performing Arts w Pekinie i w wielu innych. Nagrała 12 płyt CD, z czego 8 poświęconych muzyce polskiej głównie XX wieku. Jest laureatką nagrody płytowej MIDEM Classic Award. Posiada w repertuarze recital na skrzypce solo „Od Bacha do Pendereckiego” promujący głównie polską muzykę współczesną, który wykonywała blisko 100 razy w 23 krajach. Jest Ambasadorem Fundacji Serce Dziecka, stworzyła jedyny w Europie cykl koncertów Mistrzowie Muzyki, Biznesu i Kardiochirurgii Dzieciom. W 2018 stworzyła dla polskiej edycji Vogue online cykl wywiadów „Muzyczny Olimp”. W tym roku występowała m.in. w Kuala Lumpur w Malezji oraz w Sydney w Australii. Jej sukcesy są doskonałą promocją polskiej kultury i muzyki współczesnej wśród odbiorców na całym świecie.

Podczas imprezy w repertuarze nie może zabraknąć muzycznej podróży do stolicy. Warszawski koncert odbędzie się 21 czerwca o godzinie 19.00 w Akwarium Jazz Club przy Krakowskim Przedmieściu 60a. Dodatkową atrakcją będzie pokaz multimedialny i opowieści artystki o jej szalonych przygodach z podróży do tych właśnie miejsc.

Bilety: 60 zł przelewem lub gotówką na miejscu. Rezerwacja: koncert.myjourney@gmail.com,

Teledysk Warsaw Mermaid:

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24