Konkurs dla miłośników podróżowania – do wygrania bilety lotnicze

Dzięki zdjęciom z podróży można wygrać bilety lotnicze do jednej z popularnych europejskich destynacji.

Infoloty Challenge to internetowy konkurs podróżniczo-fotograficzny organizowany przez Infoloty.pl we współpracy z ChallengeRocket. Zabawa ma na celu promocję idei “smart podróżowania”, wymianę doświadczeń i kreatywnych rozwiązań związanych z kompletowaniem ekwipunku na podróże.

Konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów podróżowania. W zabawie może wziąć udział każdy. Jedynymi wymogami są: ukończony 16. rok życia, posiadanie stałego miejsca zamieszkania w Polsce, oraz zamiłowanie do wojaży. Konkursy podróżnicze na Instagramie i Facebooku najczęściej opierają się na 2 prostych czynnościach: dalszym udostępnieniu informacji o zabawie, oraz oznaczaniu swoich zdjęć odpowiednimi hashtagami. Infoloty Challenge to konkurs, który stawia przed uczestnikami także dodatkowe wyzwanie: wykonanie zdjęcia walizki zawierającej “smart gadżety” w opinii uczestnika niezbędne do podróży. Mogą to być np. powerbank, szybkoschnący ręcznik, przejściówka czy stopery do uszu. Wszystko co przychodzi na myśl, kiedy słyszy się frazę „smart podróżowanie”. Im bardziej niekonwencjonalne pomysły autora zdjęcia, tym większa szansa na wygraną.

Pierwsze miejsce wygrywa aż 4 bilety w dwie strony do jednej z europejskich destynacji, kolejne dwa wyróżnienia otrzymują loty dla dwóch osób. W ramach konkursu przewidziane jest także Głosowanie Publiczności, bazujące na obiektywnym, jak i subiektywnym wyborze internautów. Tutaj do zabawy można zaangażować swoją rodzinę i znajomych. Dla faworyta publiczności również czekają atrakcje – lot dla dwojga do wybranego miasta w Europie.

Blogerzy nie pełnią w konkursie jedynie roli jurorów, albowiem aktywnie angażują się także w promocję Infoloty Challenge, dzieląc się w mediach społecznościowych swoimi patentami na “smart podróżowanie” oraz motywując swoją społeczność do udziału w zabawie.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby trafić do grupy szczęśliwców, najpierw należy zarejestrować się na stronie infoloty.challengerocket.com. Następnie, w kolejnym arkuszu aplikacyjnym przesłać zdjęcie konkursowe wraz z krótkim opisem, linkami do publikacji oraz screenshotami postów: na Facebooku i Instagramie. Zdjęcia w social media powinny być oznaczone hashtagami: #Infoloty #ChallengeRocket #InfolotyChallenge oraz mieć status publiczny i ogólnodostępny. Ostatnim krokiem w zabawie jest polubienie Infoloty.pl na Facebooku oraz obserwowanie profilu na Instagramie.

Aby być na bieżąco z konkursem, warto zapisać się do wydarzenia na Facebooku.

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2018 roku do godziny 23:59. Organizatorzy zachęcają do przesłania zdjęcia jak najwcześniej, by zwiększyć rozpoznawalność swojego zdjęcia, a co za tym idzie, zwycięstwa podczas Głosowania Publiczności.

– Przede wszystkim liczy się pomysł. Może kluczem do wygranej jest przekaz niekonwencjonalnego zastosowania prostych gadżetów? Albo zdjęcie jednego gadżetu posiadającego wiele funkcjonalności? A może po prostu przedstawienie artystycznego nieładu w walizce? Tutaj bardzo liczy się poczucie humoru oraz dystans do siebie. Gorąco zachęcam do udziału – gra jest warta świeczki. Dzięki jednemu zdjęciu można wygrać wspaniałą podróż dla siebie i swoich bliskich – mówi koordynatorka projektu Infoloty Challenge z ChallengeRocket, Iwona Filimowska.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24