Korea Południowa: SPA na kółkach

Koreańskie koleje państwowe Korail w Korei Południowej uruchamiają nowy pociąg z funkcją SPA. Uzdrowisko na kółkach ma być hitem nadchodzącego sezonu.

Pociąg-SPA wyjedzie na tory w szczycie sezonu, kiedy wielu spośród 50 milionów mieszkańców podróżować będzie przez wiele godzin na długich dystansach do swoich rodzinnych miejscowości na powitanie Nowego Roku Księżycowego. Dla zabieganych businesswoman i zagonionych gospodyń domowych koreańskie koleje państwowe przygotowały salon piękności na kółkach. Zamiast siedzieć bezczynnie, czas w podróży będą mogły przeznaczyć na zabiegi upiększające, i masaże. W nowym pociągu są m.in. specjalne podgrzewane baseny do relaksującej kąpieli stóp, jacuzzi i salony zabiegowe. W relaksacyjnym wagonie jest podgrzewana podłoga. Przede wszystkim wagony mają jednak oferować domowe ciepło i komfort.

Operator kolejowy planuje uruchomienie pociągu 5 lutego wzdłuż zachodniego wybrzeża półwyspu. Pociąg będzie jeździł od czwartku do niedzieli, odjedzie z dworca Yongsan w Seulu i dotrze do Iksan, 248 km na południowy zachód od Seulu.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24