Kwantowa Szkoła Zmian

Program Kwantowej Szkoły Zmian – stworzony i prowadzony przez dwie trenerki Zofię Nieścior i Agnieszkę Domeracką – na polskim rynku zaistniał pod nazwą „Klucz do szybkiej zmiany w relacjach, finansach, kreatywności i rozwoju osobistym”. Prowadzone przez nie warsztaty mają być inspiracją do zmiany sposobu traktowania własnego życia – prywatnego i zawodowego – i narzędziem do odnalezienia nowego sposobu na życie.

Twórczynie nowatorskiego programu dla pracowników firm i osób indywidualnych podczas swojej dotychczasowej pracy miały okazję do wielomiesięcznych obserwacji środowisk pracowniczych, przeprowadziły niezliczone rozmowy z ludźmi oraz indywidualne sesje coachingowe. Ostateczny kształt programu jest odpowiedzią na najpilniejsze potrzeby i oczekiwania większości z nas, którym zaczyna doskwierać coraz większe tempo pracy, stres, wypalenie zawodowe, depresja czy – często ukryty – alkoholizm.
Prowadzone przez Zofię Nieścior i Agnieszkę Domeracką warsztaty z użyciem technik kwantowych są metodami uwalniania emocji, wyciszania umysłu, zmiany sposobu myślenia i zmiany ograniczających nas przekonań. Duże znaczenie na tym polu mają sukcesy ośrodków, zajmujących się ich propagowaniem w USA, Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Francji. Należą do nich, przykładowo: w USA – Gregg Braden Wisdom Traditions, Santa Fe, New Mexico oraz Richard Bartllet & Melisa Joy Matrix Energetics, Lynnwood, WA, w Niemczech – Matrix Power Institut, Breitbrum, Gipfelstuermer Institut, Wuerstenrot w Tyrolu, Heede Institut, Monachium i Berlinie, w Szwajcarii – Greating Space w Zurichu, Matrix2Point – Quantenheilung w Bazylei oraz Matrix Live w Bernie, w Austrii – Quantenheilungsakademie oraz Europaeisches Shiatsu Institut w Wiedniu. Z aktualnych badań wynika bowiem, że w Polsce pracownicy są jednymi z najbardziej zestresowanych w Europie.
Celem warsztatów – dwudniowe (po osiem godzin dziennie) kosztują 600 PLN – jest poznanie kolejnych możliwości mających wpływ na przewartościowanie dotychczasowych postaw w życiu zawodowym i osobistym. Autorski program spełnia potrzebę połączenia funkcji bycia jednocześnie liderem, menadżerem i pracownikiem z pozostałymi sferami życia: fizyczną, umysłową, emocjonalną i duchową. Jego twórczynie, poza wieloletnim doświadczeniem, podczas prowadzenie warsztatów wykorzystują znajomość technik kwantowych: metody dwupunktowej, metody rekonektywnej, synchronizacji kwantowej, triangulacji oraz Quest. Szkolenia prowadzone są na trzech poziomach i odbywają się na terenie całej Polski. Zofia Nieścior i Agnieszka Domeracka tworzą również kluby uczestników warsztatów, organizują spotkania – również dla dzieci tzw. rodziców kwantowych – a w bliskich planach mają organizację m.in. wspólnych podróży.
Program Kwantowej Szkole Zmiany WEHTER (Wehikuł Teraźniejszości) Zofia Nieścior i Agnieszka Domeracka przedstawiły podczas śniadania prasowego 30 maja 2016 w restauracji „Avangarda” przy ulicy Czackiego 3/5 w Warszawie. Prowadzona przez Zofię Nieścior firma WEHTER Personnel Consulting s.c. została już czterokrotnie nominowana przez Centralne Biuro Certyfikacji Zawodowej do grona najlepszych firm doradczo-szkoleniowych w Polsce.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24