Lidl z ofertą podróży dla seniorów

Lidl przygotował ofertę aktywnego wypoczynku dla seniorów.

Lidl zachęca seniorów do aktywnego odpoczynku, przygotowując specjalnie dedykowane im wycieczki. W najnowszym katalogu Lidla pojawi się między innymi oferta na Sylwestra i Nowy Rok – pięciodniowa podróż autokarowa po Serbii w cenie 1599 zł/os. W ramach wyjazdu zapewnione jest zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie, opieka pilota, program turystyczny, zabawa sylwestrowa z uroczystą kolacją oraz nieograniczona ilość napojów, a także z muzyka na żywo oraz noworoczna kolacja z DJ-em.

Inną propozycją na niezapomnianą przygodę stanowi dziesięciodniowa wycieczka objazdowa do Chin połączona z kursem gotowania w cenie 3599 zł/os. Oferta zapewnia przelot, transfery z lotniska, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę polskiego pilota, zwiedzanie oraz kurs gotowania potraw kuchni chińskiej.

W najnowszej ofercie Lidl Podróże dostępna jest także cała gama wycieczek po Polsce. Sieć zachęca między innymi do odwiedzenia podkrakowskich Michałowic – 369 zł/os. Propozycja ta jest skierowana dla tych seniorów, którzy chcą odpocząć blisko natury, w wysokim standardzie. Obiekt Szary Residence oferuje noclegi, wyżywienie, nieograniczony dostęp do siłowni, dodatkowo możliwość skorzystania z sauny oraz jacuzzi. Największą atrakcją tego wyjazdu będzie nauka jazdy konnej dla seniorów.

Warunkiem uczestnictwa w wycieczce jest obecność na rezerwacji przynajmniej jednej osoby w wieku 55+. Szczegółowe informacje na temat ofert znajdują się na stronie www.lidl-podroze.pl oraz w gazetce dostępnej w sklepach Lidl od poniedziałku 23 października.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24