Lidl sprzedaje wycieczki

Lidl Polska uruchomił nową usługę Lidl Podróże. W katalogu sieci znajdą się zarówno wycieczki krajowe, jak i zagraniczne w dyskontowych cenach. 

Pierwszy katalog Lidl Podróże pojawi się na rynku 12 września. W ofercie znajdzie się mnóstwo różnych wycieczek, w tym m.in.: Seszele, Malediwy, Senegal, Wyspy Kanaryjskie, Włoskie Alpy dla narciarzy oraz regionalne polskie SPA. Najtańsza znajdująca się w pierwszej gazetce oferta kosztować będzie 309 zł – jest to weekend w 4-gwiazdkowym Hotelu Belweder w Zakopanem, natomiast najdroższa oferta to wyprawa na Kilimandżaro za 10 999 zł.

Lidl jest obecny na światowym rynku turystycznym od ponad 10 lat, teraz nowe usługi wprowadza także w Polsce. W ofercie, oprócz tradycyjnych wycieczek, takich jak np. zwiedzanie, wypoczynek czy „city break” znajdą się także inspirujące wyprawy, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

– Do tej pory gwarantowaliśmy dostęp do kuchni świata, a teraz postanowiliśmy zaproponować klientom ciekawe doświadczenia i poznawanie świata „od kuchni”, stąd pomysł na wprowadzenie konceptu Lidl Podróże. Różnorodność wycieczek to niejedyna rzecz, która nas wyróżnia. Marka Lidl Podróże została stworzona z zespołem ekspertów z różnych biur podróży, którzy dbają o jakość oferowanych wycieczek – proponujemy  zarówno egzotyczne kierunki jak i podróże w piękne zakątki Polski – a wszystko to w konkurencyjnych cenach – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska. 

Lidl nawiązał współpracę m.in. z polskimi biurami podróży, takimi jak Rainbow, Volare Travel, Prestige Tours czy Unique Moments. Nowe oferty będą pojawiać się w katalogu co dwa tygodnie, co pozwoli każdemu znaleźć wymarzoną wycieczkę nie tylko w okresie wakacyjnym, ale i przez cały rok. Katalogi będą dostępne zarówno na stronie internetowej, jak i w wersji drukowanej w sklepach. Ofertę kupować będzie można w dogodny dla klientów sposób – on-line (www.lidl-podroze.pl) oraz za pośrednictwem infolinii, aby zapewnić dostęp do niej wszystkim zainteresowanym klientom.

Jak dotychczas w każdym z państw, w którym Lidl wprowadził do sprzedaży usługi turystyczne, wzrastało znaczenie turystyki regionalnej. Lidl Polska, poprzez oferowanie szerokiej i niestandardowej oferty turystycznej zamierza zachęcać Polaków do częstszego podróżowania, co skutkować będzie pozytywnym wpływem na polską gospodarkę – szczególnie na polskie hotele, obiekty turystyczne, SPA, restauracje. Mając za partnerów inne kraje, Lidl Polska jest w stanie rekomendować polskie produkty turystyczne do innych krajów, podobnie zresztą jak robimy to od lat z polską żywnością. W ten sposób zamierza popularyzować Polskę jako atrakcyjny turystycznie region Europy.

– Wśród naszych wyróżników jest także bogaty pakiet wycieczek po Polsce, pozwalających na poznanie różnych regionów kraju – od morza po Tatry. Naszym celem jest upowszechnienie i promocja turystyki w Polsce co przełoży się na  wzrost przychodów dla polskich gmin, miast i miasteczek – zaznacza Aleksandra Robaszkiewicz.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24