LOT jak najlepsza restauracja

Pasażerowie LOT-u podróżujący z Warszawy do Ameryki Północnej i Azji mogą zamówić ulubione spośród ośmiu dań.

Oferta skierowana jest do pasażerów rejsów długodystansowych odlatujących z Warszawy, w dowolnej klasie. Oferta „Mój Ulubiony Posiłek” to osiem dań, spośród których pasażer może wybrać swoje ulubione. Wśród propozycji znalazły się między innymi sushi, sałatka makaronowa z kurczakiem, camembertem i sosem truflowym, łosoś lub dorsz w sosie koperkowym czy tradycyjny polski kotlet schabowy. „Mój ulubiony Posiłek” obejmuje też dwa posiłki dla dzieci – kurczak nuggets z frytkami, marchewką i groszkiem oraz naleśniki z serem i wiśniami. Posiłki dla dorosłych serwowane są z lampką specjalnie dobranego wina spoza standardowej oferty.

Ulubione danie, zgodnie z wyborem pasażera, zostanie dostarczone na pokład i zaserwowane zamiast standardowego posiłku w pierwszym serwisie. Danie dla dorosłych kosztuje 49 złotych, dla dzieci 39 złotych.

Usługę można wykupić w biurach LOT i LOT Travel, na lotnisku oraz w Call Center na minimum 24h przed rejsem. Wkrótce usługa będzie też dostępna za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika.

LOT już od dłuższego czasu odpowiada na potrzeby pasażerów oferując całą gamę dostosowanych do indywidualnych preferencji usług. W tej chwili oprócz „Mój Ulubiony Posiłek” dostępny jest także dodatkowy bagaż, „Moje Ulubione Miejsce”, LOT Upgrade czy usługi AirKiosku.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24