LOT najlepszą linią lotniczą w Europie Wschodniej

Polskie Linie Lotnicze LOT zwyciężyły w plebiscycie magazynu Global Traveler, GT Tested Awards, w kategorii: Najlepsza Linia Lotnicza w Europie Wschodniej.

Nagrodę swoimi głosami przyznali czytelnicy pisma. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Los Angeles.

– Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy. Jesteśmy już dziś linią pierwszego wyboru dla setek tysięcy pasażerów podróżujących nie tylko z Polski, ale także z regionu tak zwanej „Nowej Europy”, to jest z Rumunii, Bułgarii, Czech, czy Ukrainy. Każdego dnia oferujemy im najdogodniejsze połączenia w obrębie Europy oraz do Ameryki Północnej i Azji. Jesteśmy też najlepszą alternatywą w podróżach z Ameryki Północnej czy Azji do miast w Europie Środkowo-Wschodniej. W przypadku większości rejsów, LOT oferuje najkrótszą i najbardziej komfortową przesiadkę w naszym hubie w Warszawie – mówił Jiri Marek, Dyrektor Sprzedaży PLL LOT, który odebrał nagrodę w imieniu LOT.

LOT w tym roku otrzymał tytuł Najlepszej Linii w Rejonie Europy, Środkowego Wschodu oraz Afryki GlobeRunner Award magazynu Frequent Business Traveler, a także nagrodę magazynu Business Traveller w kategorii Najlepsza Linia Lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24