LOT najlepszy na długich dystansach

LOT został zwycięzcą 11. edycji plebiscytu portalu Pasażer.com w kategorii najlepszy przewoźnik na połączeniach dalekodystansowych.

Głosujący w plebiscycie „Najlepsza Linia Lotnicza” wybrali LOT najlepszym przewoźnikiem na połączeniach dalekodystansowych. Natomiast drugim miejscem wyróżniony został w kategoriach Najlepsza Linia Lotnicza na krótkich dystansach oraz Najlepsza Linia Czarterowa. Nagrody wręczono podczas gali portalu w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

W głosowaniu wzięło udział ponad 24,5 tysięcy internautów, często podróżujących pasażerów różnych linii lotniczych, którzy swoimi głosami docenili jakość oferowanego produktu oraz możliwości, jakie proponuje LOT.

Serdecznie dziękujemy za oddane głosy i zaufanie do marki, jaką jest LOT. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, gdyż przyznane jest przez naszych pasażerów. Samoloty Dreamliner oraz wysokiej jakości produkt, jaki oferujemy na pokładzie w każdej z trzech klasach to mocne atuty LOT-u. Zapewniamy naszym pasażerom unikatowy komfort i dopracowany w najmniejszych szczegółach serwis na wszystkich długodystansowych rejsach do Ameryki Północnej, Kanady i Chin. Boeingi 787 to najnowocześniejsza flota na polskim niebie, tym bardziej cieszy nas fakt, że pasażerowie docenili wygodę podróżowania na pokładach Dreamlinerów, zwłaszcza w kontekście planowanego przez LOT rozwoju siatki połączeń dalekiego zasięgu od początku 2016 roku – mówi Krzysztof Moczulski, Dyrektor Biura Rozwoju Produktu PLL LOT.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24