LOT poleci z Warszawy do Oslo

Samoloty Polskich Linii Lotniczych LOT zaczną kursować z Warszawy do Oslo od 25 marca przyszłego roku. 9 października ruszyła sprzedaż biletów.

Loty będą obsługiwane dwa razy dziennie: w godzinach porannych i popołudniowych codziennie, oprócz sobót. W soboty rejsy odbędą się raz dziennie – w godzinach porannych.

  • WAW-OSL, 08:00-10:00, codziennie;
  • OSL-WAW, 10:40-12:40, codziennie;
  • WAW-OSL, 16:50-18:50 codziennie oprócz sobót;
  • OSL-WAW, 19:40-21:40 codziennie oprócz sobót.

Połączenie będzie wykonywane samolotem Embraer 195, który może zabrać na pokład 112 pasażerów w trzech klasach podróży: biznes, ekonomicznej premium i ekonomicznej. Przelot z Warszawy do stolicy Norwegii trwa dwie godziny. Połączenie jest skierowane zarówno do pasażerów podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Zostało dobrze wpasowane w siatkę połączeń LOT-u, dzięki czemu umożliwia szybkie przesiadki na połączenia w wielu kierunkach.

– Dzięki najnowszej ofercie LOT pasażerowie z Warszawy, polskich portów regionalnych oraz wielu lotnisk w Europie Środkowej i Wschodniej będą mieli możliwość przylotu do Oslo rano i powrotu wieczorem tego samego dnia, co stanowi bardzo atrakcyjną ofertę dla połączeń biznesowych. Pasażerowie rozpoczynający swoją podroż w Oslo otrzymają dostęp do bogatej i solidnej siatki połączeń LOT-u, łączącej Warszawę z 72 miastami na świecie. – Lotnisko Chopina w Warszawie stanie się dla podróżujących z Oslo bramą do Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkany, a także umożliwi wygodne podróżowanie do Dalekiej Azji – mówi Adrian Kubicki, dyrektor komunikacji korporacyjnej LOT.

Połączenie do Oslo jest 19. uruchomionym przez PLL LOT w tym roku. Rozwój siatki połączeń jest jednym z kluczowych elementów wdrażania strategii rentownego wzrostu polskiego przewoźnika do 2020 r. W ubiegłym roku polski przewoźnik uruchomił najwięcej połączeń spośród wszystkich linii lotniczych w Europie.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24