LOT uruchomił połączenie z Warszawy do Lublina

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły połączenie między Warszawą i Lublinem. Loty odbywają się pięć razy w tygodniu.

Rejsy odbywają się pięć razy w tygodniu. Pasażerowie mają do wyboru loty w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Rejs z Warszawy do Lublina startuje o godz. 13:40, a ląduje o 14:20. Rejs powrotny z Lublina zaplanowany jest ok. godz. 15:15, a lądowanie na Lotnisku Chopina o 16:00. Do obsługi rejsów LOT przeznaczył turbośmigłowy samolot Bombardier Q400, na pokładzie którego znajduje się 78 foteli dla pasażerów.

– Mamy nadzieję, że nasza najnowsza propozycja przypadnie do gustu pasażerom. Na pokładzie naszych samolotów umożliwiamy im najszybszą i najwygodniejszą podróż między Warszawą-Lublinem, co jest warte podkreślenia szczególnie teraz, w trakcie dużych inwestycji infrastrukturalnych między tymi miastami, które wydłużają czas przejazdu pociągiem czy samochodem  – mówi Adrian Kubicki, dyrektor komunikacji korporacyjnej LOT. 

Połączenie Warszawa-Lublin to 10. połączenie krajowe w siatce LOT-u. Oprócz niego LOT oferuje swoim pasażerom możliwość podróżowania z Warszawy: do Gdańska, Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Zielonej Góry, Poznania i Szczecina oraz z Krakowa do Gdańska.

Trasa Warszawa-Lublin wpisuje się w obowiązującą strategię LOT-u, która zakłada konsekwentny rozwój rejsów zasilających port przesiadkowy w Warszawie, a jednocześnie wzmacnianie pozycji przewoźnika w regionalnych portach lotniczych w Polsce (w miarę dostępności floty i pojawiających się możliwości rynkowych).

fot: materiały prasowe

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24