Lotnisko Chopina organizuje latem loterię dla pasażerów

Podróżujący z Lotniska Chopina będą mogli wygrać samochód osobowy i 20 smartfonów. Loteria potrwa przez całe wakacje i zakończy się 7 września.

Każdy pasażer, który w strefie komercyjnej Lotniska Chopina dokona w ciągu jednego dnia zakupu na kwotę co najmniej 150 zł brutto, może udać się do Punktu Obsługi Loterii gdzie otrzyma kupon uprawniający do wzięcia udziału w zabawie. Wydanie wielokrotności sumy minimalnej na zakupy upoważnia do otrzymania odpowiednio większej liczby kuponów (300 zł to dwa kupony, 450 zł – trzy, itd.). Zakupy zrobione w kilku uprawnionych sklepach sumują się. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w losowaniu, które odbędzie się 7 września na Lotnisku Chopina. W losowaniu wezmą udział wszystkie prawidłowo wypełnione kupony.

– W loterii do zdobycia są oszałamiające nagrody: luksusowy samochód Mercedes CLA Shooting Brake oraz 20 supernowoczesnych telefonów Samsung z serii Galaxy S6. Jest o co walczyć – mówi Małgorzata Broniarek, zastępca dyrektora Biura Handlowego Lotniska Chopina.

Nagrody w loterii są prezentowane w strefie wolnocłowej na poziomie odlotów Lotniska Chopina w okolicach gate’ów 27-30. W loterii biorą udział sklepy i punkty gastronomiczne znajdujące się na Lotnisku Chopina, z wyjątkiem tych zlokalizowanych w strefie Non-Schengen. Ze sprzedaży promocyjnej wyłączone są alkohole, produkty tytoniowe, zakupy w kolekturach, w tym gry liczbowe Lotto oraz produkty lecznicze. Fundatorem wszystkich nagród jest Grupa HDS Polska.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24