Lotnisko Chopina: parking na majowy weekend w promocyjnej cenie

Pasażerowie lecący na majówkę z Lotniska Chopina mogą skorzystać z promocyjnych cen na parkingu.

Pasażerowie, którzy pozostawią samochód na parkingu P1 (parking wielopoziomowy pod hotelem Courtyard by Marriott) w okresie pomiędzy czwartkiem (30 kwietnia) a poniedziałkiem
(4 maja), zapłacą za cały postój maksymalnie 100 zł. Taka cena gwarantowana każdemu, o ile pojazd będzie przebywał na parkingu powyżej jednej doby.

Długi weekend majowy to doskonała okazja na ciekawy odpoczynek. Coraz większą popularnością cieszą się city breaki, czyli kilkudniowe wyjazdy do dużych miast. Taki mini-urlop można zaplanować samodzielnie lub wykupić gotowy pakiet w biurze podróży. A przed wylotem najwygodniej dojechać na lotnisko własnym środkiem transportu i bezpiecznie zostawić go przy terminalu.

– Dojazd na lotnisko własnym samochodem ma wiele zalet. Pozwala na komfortowe, niezawodne i ekonomiczne dotarcie na czas bez przesiadek i stresu. W dodatku parking P1 znajduje się przy samym terminalu i dojście z bagażem z od samochodu do odprawy nie jest żadnym problemem – mówi Małgorzata Broniarek, zastępca dyrektora Biura Handlowego.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24