Lufthansa będzie latać z Monachium na trzy Wyspy Kanaryjskie

Linia lotnicza następnej zimy uruchomi nowe trasy na Fuerteventurę i Teneryfę. Loty do Gran Canarii będą wznowione w październiku.

Począwszy od następnej zimy klienci Lufthansy oprócz Gran Canarii będą mogli polecieć bezpośrednio na dwie kolejne wyspy archipelagu. Nowe cotygodniowe loty z Monachium do Fuerteventury zostaną uruchomione 25 października przed rozpoczęciem ferii jesiennych w Bawarii, a loty do Teneryfy będą oferowane od 31 października. Oba miejsca będą obsługiwane przez A321 Airbus z 200 miejscami. Ponadto Lufthansa następnej zimy wznawia loty do Las Palmas, stolicy Gran Canarii. Godziny wylotów z Monachium zostały dopasowane do siatki  połączeń krajowych i z najważniejszych europejskich lotnisk.

– Po raz pierwszy klienci Lufthansy będą mogli dotrzeć do tych trzech dużych wysp kanaryjskich w ciągu kilku godzin. W miesiącach zimowych pasażerowie będą więc mieli do wyboru 15 atrakcyjnych miejsc wakacyjnych – powiedział Thomas Klühr, członek zarządu Lufthansy niemieckich linii lotniczych i hubu Monachium.

Ceny biletów w obie strony zaczynają się od 280 euro. Loty można również zamówić za pośrednictwem partnerskich biur podróży, a także w kasach biletowych Lufthansy na lotniskach. Lufthansa oferuje także pakiety all-inclusive w lokalnych hotelach.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24