Lufthansa: najszybsza droga na stoki

1 stycznia 2015 Lufthansa otwiera najszybszą komunikację wprost na stoki w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Z lotniska w Monachium do znanych kurortów będzie latał helikopter.

Klienci Lufthansy będą mogli tej zimy dotrzeć do najlepszych europejskich tras narciarskich jeszcze szybciej. 1 stycznia rusza nowa usługa – lot helikopterem z Monachium. Maszyna przewiezie turystów do pobliskich ośrodków narciarskich szybciej i bardziej komfortowo niż każdy inny środek lokomocji. Helikopterem można dolecieć m. in. do: Garmisch-Partenkirchen, Zillertal, Kitzbühel, SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental lub innych ośrodków w Alpach. Usługę będzie można zamówić do końca kwietnia.

Klienci zostaną bezpośrednio po opuszczeniu samolotu objęci usługą dla VIP-ów na lotnisku w Monachium. Firma HTM Helicopter Travel Munich GmbH zabierze ich następnie bezpośrednio do miejsca wypoczynku.

Pasażerowie pierwszej klasy mogą zarezerwować transfer z numerów 0800 627 0508 oraz +49 69 86 799 444, podczas gdy pasażerowie klasy biznes mogą dzwonić pod numer +49 89 HTM lub 21547172. Można dokonać rezerwacji także wysyłając zamówienie na adres: lufthansa@helitravel.de

– To sezonowa oferta, która będzie trwać do końca kwietnia 2015 roku. Pasażerowie, którzy rezerwują lot helikopterem z naszymi partnerami HTM Helicopter Travel Munich, będą odebrani z samolotu Lufthansy przez służbę VIP na lotnisku w Monachium. Zostaną odprowadzeni do salonu VIP, w tym czasie ich bagaż zostanie załadowany do helikoptera, który będzie oczekiwał gotowy do startu. Klienci wynajmują cały samolot, a nie tylko rezerwują miejsce. Zatem lot helikopterem jest wielką przygodą i niezapomnianym przeżyciem – mówi w rozmowie z TURYSTYKA24 David Lang z Biura Prasowego Lufthansy.

Touroperatorzy i klienci latający z Lufthansą powinni zaplanować swoją podróż i dokonać rezerwacji jak również dopełnić wszelkich formalności bezpośrednio z partnerem linii – HTM Helicopter Travel Munich.

– To współpraca, która pozwala naszym Pasażerom korzystać z luksusu bezproblemowej podróży bezpośrednio do miejsca przeznaczenia – mówi nam David Lang.

Przykładowe ceny na loty helikopterem z lotniska w Monachium:

Trasa: Lotnisko w Monachium – Kitzbühel

Helikopter jednosilnikowy AS350, 1 pilot, max. 4-5 pasażerów

Lot w jedną stronę 35-40 min

Cena (w tym wszystkie podatki, opłaty lotnicze): za osobę = 2700 €, 2-3 osoby = 2900 €, 4-5 osób = 3100 €

Ze względu na pojemność luku bagażowego, przy podróży ponad 2 osób (z 2 sztukami bagażu każdy) kolejny bagaż za dodatkową opłatą w wysokości 350 €.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24