Lufthansa po raz pierwszy poleci do Panamy

Od 16 listopada 2015 po raz pierwszy w historii Lufthansa będzie oferować całoroczne loty do Panamy.

Airbusy A340-300 będą latać pięć razy w tygodniu pomiędzy Frankfurtem i Panama City. Lot LH 484 wyleci z Frankfurtu o 10:15 i wyląduje w Panamie o 16:40 czasu lokalnego. Lot potrwa 12 godzin i 25 minut. Lot powrotny LH 485 nastąpi wczesnym wieczorem, na lotnisku we Frankfurcie wyląduje następnego ranka. Łącznie 298 miejsc będzie dostępnych w klasie Biznes, Economy Premium i klasie ekonomicznej. Na pasażerów we wszystkich klasach podróży czeka indywidualny system rozrywki w locie, jak również Flynet, bezprzewodowy internet szerokopasmowy.

Lufthansa rozszerza także współpracę z liniami lotniczymi Copa w Panamie. Pasażerowie Lufthansy w przyszłości będą w stanie łatwo dotrzeć do kolejnych 50 miejsc w Ameryce Środkowej, Południowej i na Karaibach z partnerską linią lotniczą. Najważniejsze cele podróży w sieci Copa obejmują lotniska w Peru, Ekwadorze, Kostaryce, Nikaragui i Gwatemali. Czasy lotów Lufthansy są skoordynowane z lotami Copa jest w taki sposób, że pasażerowie będą mogli korzystać z komfortowych przesiadek w Tocumen na dalszych trasach do obu Ameryk.

Panama znajduje się między Kostaryką i Kolumbią. W ostatnich latach odgrywa coraz istotniejszą rolę i notuje coraz silniejszy wzrost gospodarczy. Oprócz słynnego Kanału Panamskiego, biznes przyciąga korzystne położenie geograficzne i dobra infrastruktura. Turyści chętnie odwiedzają dziewicze plaże i parki narodowe oraz lasy tropikalne.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24