Lux Express: z Rzeszowa do Warszawy za złotówkę

Lux Express, kursujący na trasie Rzeszów-Warszawa, wprowadził do sprzedaży kilka tysięcy biletów za 1 i 3 zł.

Oferta cieszy się rekordowym zainteresowaniem wśród mieszkańców Podkarpacia. Tanie bilety można kupić na stronie internetowej przewoźnika od 1.00 do 5.00 do soboty, 29 sierpnia na stronie www.luxexpress.ue.

Lux Express rozpoczął kursowanie ze stolicy Podkarpacia do Warszawy w czerwcu. Wysoki komfort podróży z wieloma udogodnieniami oraz szybki czas przejazdu kosztują maksymalnie 59 złotych w jedną stronę. Jednak po uwzględnieniu zniżek i okresowych promocji okazuje się, że podróż do Warszawy może kosztować pasażera nawet symboliczną złotówkę. W ten sposób Lux Express zachęca do wypróbowania swoich usług oraz chce przekonać do wysokiego komfortu podróży, którego nie można znaleźć u konkurencji.

– Promocja rozpoczęła się w ubiegłym tygodniu i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Rzeszowa. Dlatego przewoźnik zdecydował o zwiększeniu z 50 do 75 dziennej puli tanich biletów oraz wprowadzeniu do sprzedaży dodatkowych 50 biletów dziennie w cenie 3 złotych. Bilety sprzedawane są na kursy Warszawa-Rzeszów i Rzeszów-Warszawa, realizowane w dowolnie wybranym terminie. Przewagą marki Lux Express w porównaniu z konkurencją są bezpośrednie połączenia, wysoka jakość oraz komfort w bardzo atrakcyjnej cenie – mówi Kristiina Mehik, szefowa marketingu Lux Express Group.

Ekspresowe połączenia pomiędzy Warszawą i Rzeszowem obsługują autobusy
DAF-Irizar o wysokim standardzie wyposażenia. Lux Express kursuje na trasie pomiędzy rzeszowskim Wagabundą przy Dworcu PKP a przystankiem Metro Marymont w Warszawie pięć razy dziennie. Godziny odjazdów z Rzeszowa: 0:01 (dodatkowy przystanek przy Lotnisku Chopina w Warszawie), 5:35, 8:00, 12:30 oraz 18:00. Odjazdy z Warszawy: 0:01, 6:20, 12:20, 16:05, 18:05. Czas przejazdu wynosi 5 godzin, a bilety są dostępne na stronie internetowej www.luxexpress.eu oraz w biurach sprzedaży (biuro Wagabunda w Rzeszowie).

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24