Martyna Wojciechowska promuje nową kampanię Jack Wolfskin

„Zapłać podróżą za plecak!” to tytuł najnowszej kampanii Jack Wolfskin. Marka promuje ideę poznawania świata, wolności w podróży i wspiera ją konkursem, w którym do wygrania są plecaki.

Kampanię #GOBACKPACK wspiera konkurs, w którym do wygrania jest 100 plecaków Jack Wolfskin. Warunkami wzięcia udziału w zabawie jest zakup plecaka marki Jack Wolfskin, odebranie flagi konkursowej i zachowanie dowodu zakupu. Uczestnicy mają za zadanie, zamieszczając zdjęcie/wideo z podróży, na platformie www.go-backpack.pl, zainspirować innych. Na stronie internetowej aż przez cztery miesiące (od maja do sierpnia) wyłaniani będą kolejni Zwycięzcy, którzy otrzymają zwrot wartości zakupionych wcześniej plecaków.

– Nasza dewiza brzmi: AT HOME OUTDOORS (na zewnątrz czujemy się jak w domu) – zupełnie jak nasze produkty. Jedyne co musisz zrobić, to wyruszyć w drogę i świetnie się bawić! Pokaż nam czym dla Ciebie jest outdoor, niekoniecznie we własnym ogrodzie.;-) Podziel się zdjęciem/wideo z podróży, z widoczną flagą i plecakiem. Niech to będzie coś kreatywnego i wyjątkowego! Chcemy poczuć, jakbyśmy byli tam z Tobą! W końcu nasz plecak faktycznie Ci towarzyszył! – zachęcają do zabawy organizatorzy.

W akcji biorą udział sklepy firmowe Jack Wolfskin, oraz partnerzy: m.in. sklepy Horyzont, Tuttu, Alpindoor, Sklep Górski E-Pamir, „Woda, Góry, Las”, Everest. Szczegółowa lista sklepów stacjonarnych oraz internetowych biorących udział w akcji dostępna jest na stronie kampanii: www.go-backpack.pl

Akcję wspierają Ambasadorka marki: Martyna Wojciechowska oraz Bartosz Malinowski – podróżnik, twórca Wielkiego Szlaku Himalajskiego.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24