Muzyka ABBY na pokładach samolotów LOT

W sobotę w Teatrze Muzycznym ROMA premiera musicalu Mamma Mia! Z tej okazji na pokładach samolotów LOT pasażerowie słuchają ABBY. 

LOT od prawie roku jest oficjalnym przewoźnikiem Teatru Muzycznego ROMA, który przygotowuje musical „Mamma Mia!” oparty na piosenkach legendarnej grupy ABBA w wersji non-replica. Oznacza to, że inscenizacja jest dziełem polskich twórców. W polskiej wersji musicalu reżyser i scenarzyści Teatru zastosowali najnowocześniejsze techniki realizacyjne oraz efekty specjalne.

Z okazji współpracy i zbliżającej się premiery we wszystkich samolotach LOT-u typu Embraer, operujących na europejskiej siatce połączeń przewoźnika, pasażerowie usłyszą w trakcie boardingu największe przeboje szwedzkiej grupy w tym: Mamma Mia, Chiquitita, Take a Chance On Me, Voulez-Vous oraz Waterloo. Z kolei na pokładach wszystkich naszych samolotów personel ma przygotowane specjalne zapowiedzi, które podkreślają wspólne działania przewoźnika i Teatru Muzycznego ROMA wspierające produkcję polskiej wersji.

Podczas spektakli w Teatrze widzów powita profesjonalna obsługa w mundurach personelu pokładowego LOT-u oraz specjalnie przygotowana z tej okazji zapowiedź „pokładowa”. Odlotowe emocje zaczną się już z pierwszą minutą pokazu – uwertura to wspólna produkcja Teatru Muzycznego ROMA i LOT-u.

Obsada musicalu została zaprezentowana jesienią podczas specjalnej konferencji prasowej w hangarze LOT AMS na tle samolotu typu Embraer 175 o znakach rejestracyjnych SP-LIA w specjalnym malowaniu. Maszyna ta jest pierwszym na świecie samolotem musicalu „Mamma Mia!” W swój „dziewiczy” rejs poleciała oczywiście do… stolicy Szwecji, skąd pochodzi ABBA. To nawiązanie do wydarzenia z jesieni 1976 roku, kiedy to zespół podróżował LOT-em właśnie na trasie Sztokholm – Warszawa – Sztokholm, podczas pierwszej i jedynej wizyty grupy w Polsce.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24

Close