Najnowsze atrakcje Dubaju

Jedną z trzech nowych atrakcji Dubaju jest Dubai Garden Glow z lodowymi rzeźbami, dinozaurami i świetlnymi tunelami w jednym miejscu. Wypełniony milionami świateł Dubai Garden Glow to miejsce idealne dla całej rodziny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Park Dinozaurów, z ponad 100 dinozaurami edukuje i bawi głównie dzieci, natomiast Ice Park, w którym znajduje się 25 wspaniałych lodowych rzeźb, budzi zachwyt wszystkich odwiedzających (http://app.getresponse.com)

Kolejną nową atrakcją Dubaju jest Cityland Mall. Centrum handlowe Cityland Mall to pierwsze na świecie „inspirowane naturą” centrum handlowe. Aktualnie trwają tam prace wykończeniowe. Otwarcie centrum zaplanowano na czwarty kwartał 2018 roku (http://app.getresponse.com/)

Ostatnią nowością jest VR Park w The Dubai Mall – nowe centrum gier wirtualnych o nazwie VR Park. Na odwiedzających czeka tam ponad 20 różnych scenariuszy wirtualnej rzeczywistości, w tym oryginalny wątek z The Walking Dead. Ale nie chodzi tylko o to, co widzi się po założeniu zestawu słuchawkowego; każdy centymetr tego miejsca został zaprojektowany tak, aby zanurzyć gracza w świecie akcji (http://app.getresponse.com/). Więcej o atrakcjach czekających na turystów w Dubaju na: www.travel-advance.com.

Zdjęcie: www.travel-advance.com.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24