Nasi na Antypodach: 20 lat działalności biura Green Lite Travel w Nowej Zelandii

Nowozelandzkie biuro turystyczne Green Lite Travel działa już od ponad 20 lat. Jego właścicielami są polscy przedsiębiorcy, Maria i Bogusław Nowakowie.

Firma należy do wszystkich najważniejszych organizacji turystycznych. Green Lite Travel jest także zagranicznym członkiem Polskiej Izby Turystyki, a Bogusław Nowak od 2013 roku pełni funkcję honorowego konsula Rzeczpospolitej Polskiej w Auckland.

– Na wymagającym rynku turystycznym to wynik chyba nienajgorszy, zważywszy, że firm w których i dla których pracowałam wcześniej, przed założeniem własnej, już nie istnieją. Pracujący w turystyce wiedzą, że to nie jest łatwy biznes. Wymagający klienci, podkradająca pomysły i działająca niekoniecznie legalnie konkurencja, to niestety codzienność. Naszych klientów traktujemy z szacunkiem. Nie wciskamy wyjazdów na siłę. Dyskutujemy, co można, a co nie, jaki jest optymalny wariant programu. Dla nas najważniejsze jest, było i będzie zadowolenie turystów.
Trzymamy się standardów. Organizując wycieczkę, staramy się dopiąć każdy element. Nie improwizujemy, nie kombinujemy. To, co obiecaliśmy staramy się zrealizować uczciwie i rzetelnie. Zapewniamy zawsze najlepsze z możliwych zakwaterowanie, najlepszy (i legalny) serwis przewodników. Te 20 lat to kilka tysięcy zadowolonych klientów, tysiące sprzedanych biletów lotniczych, to setki wycieczek objazdowych i wypraw po Nowej Zelandii, Australii, Pacyfiku, do Europy czy Stanów Zjednoczonych – mówi TURYSTYCE24 Maria Nowak, współwłaścicielka Green Lite Travel.

Słowa te potwierdzają setki podziękowań i listów z gratulacjami od klientów i współpracujących biur podróży, oficjalne nagrody i wyróżnienia od linii lotniczych i organizacji branżowych. W spisie klientów biura Green Lite Travel są Nowozelandczycy, Polacy, Rosjanie, Ukraińcy, Amerykanie, Duńczycy, Czesi, Białorusini, Litwini, Łotysze czy obywatele egzotycznych Wysp Pacyfiku. Wśród nich osoby osobistości i osobowości: sportowcy, aktorzy, muzycy, naukowcy, politycy, znani biznesmeni. Ważną grupę klientów stanowi Polonia, nowozelandzka, australijska i amerykańska.

– Dziękujemy partnerom zagranicznym i miejscowym za dobrą współpracę. Cieszymy się, że również dzięki nam, bezpośrednio i pośrednio, tysiące europejczyków mogło odwiedzić Nową Zelandię, Australię i wyspy Pacyfiku, a spora liczba Nowozelandczyków i Australijczyków, mogła się przekonać, że Polska to bardzo interesujący i atrakcyjny turystycznie kraj.
 Przede wszystkim zaś serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom, bo to dzięki nim możemy z powodzeniem funkcjonować w turystyce – mówi Maria Nowak.

TURYSTYKA24 przyłącza się do jubileuszowych życzeń – dalszych sukcesów przez kolejne dziesięciolecia!

fot. Visit New Zealand

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24