Neckermann prezentuje katalog Lato 2015

Jeszcze nie zaczęła się kalendarzowa zima, a już można zarezerwować miejsca na lato 2015 w Neckermannie. Katalog „Rodzinne wakacje” właśnie trafił do polskich biur podróży. Przy wcześniejszej rezerwacji touroperator oferuje nawet 30% zniżki.

Neckermann rozpoczął sprzedaż oferty rodzinnej na sezon lato 2015. W najnowszym katalogu klienci planujący wakacje z dziećmi znajdą specjalny program familijny i najlepsze ośrodki wyspecjalizowane w goszczeniu rodzin. Biuro podróży zapewnia bezpośrednie połączenia czarterowe z 11 lotnisk w Polsce. Pierwszy rejs zaplanowany jest na 18 kwietnia 2015. Oprócz standardowych wakacji: 7 i 14-dniowych, Neckermann oferuje również możliwość rezerwacji pobytów 10 i 11-dniowych.

Katalog „Rodzinne wakacje” obejmuje ponad 70 hoteli w najchętniej wybieranych na rodzinny wypoczynek kurortach w Turcji, na wyspach greckich, w Hiszpanii, Chorwacji, Portugalii, Maroku, Egipcie, Tunezji i przede wszystkim w Bułgarii. Neckermann jest tu liderem sprzedaży i może pochwalić się największą ofertą na rynku. – Bułgaria zdobyła serca Polaków już w latach 80-tych a ci, którzy odwiedzili ją będąc dziećmi, teraz wracają tam ze swoimi pociechami. Szerokie, piaszczyste plaże, zaledwie 1,5 h lotu i przede wszystkim bardzo dobry stosunek ceny do jakości to najczęściej podkreślane przez rodziny atuty tego kierunku – mówi Krzysztof Majda, menadżer odpowiedzialny za produkt rodzinny w Neckermann Polska.

W ofercie Neckermanna w Bułgarii w najbliższym sezonie pojawią się nowe regiony. Będzie to położona w rezerwacie przyrody Albena. Ten niegdyś zamknięty kurort, dostępny jedynie dla klientów dewizowych, obecnie wraca do łask a jego walory doceniają przede wszystkim rodziny szukające spokoju i wypoczynku wśród natury. Nowością będzie też malowniczo położona pomiędzy dwoma zatokami miejscowość Primorsko, słynąca z najdłuższych, ciągnących się nawet 10 km plaż.

Po raz pierwszy w grupie Thomas Cook, którego częścią jest Neckermann Polska pojawią się kluby Lollo&Bernie. To nowe, wspólne dla wszystkich dzieci podróżujących w ramach koncernu kluby animacji, w których obecny będzie polski animator. Ich znakiem rozpoznawczym będą maskotki: żyrafa Lollo i miś Bernie, które dołączą do znanego polskim dzieciom lwa LeoNecka. W najnowszej ofercie Neckermanna znalazły się 32 kluby „Lollo&Bernie Kids Club” z polskimi animatorami, którzy zapewnią fantastyczną zabawę najmłodszym przez 6 dni w tygodniu od połowy czerwca do połowy września. W wybranych obiektach będzie obecny także specjalny animator sportowy.

– Wszystkie rynki w ramach grupy Thomas Cook wraz z lokalnymi markami animacyjnymi, w tym Neckermann Polska z dobrze znanym polskim klientom Klubem Aktywnego Wypoczynku Happy Events, jednoczą się pod wspólnym brandem „Lollo&Bernie Kids Club”. Zyska na tym więc przede wszystkim klient. Wprowadzenie bardziej restrykcyjnych grupowych standardów dotyczących bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w połączeniu z wyróżniającym nasze kluby programem i poziomem animatorów będą miały przełożenie na satysfakcję z urlopu – tłumaczy Krzysztof Majda.

Sztandarowym produktem Neckermanna dla rodzin w sezonie letnim będzie także Aquamania, czyli obiekty z najlepszymi parkami wodnymi i bogatym pakietem all inclusive. W najnowszej ofercie touroperatora klienci znajdą 39 tego typu hoteli na najpopularniejszych rodzinnych kierunkach. Biuro podróży oferuje także wypoczynek w 7 największych parkach rozrywki w Europie z Disneylandem i Tropical Islands na czele.

W ofercie „Rodzinne wakacje” pojawi się także 12 obiektów SunConnect, których ideą jest połączenie wypoczynku z najnowszą technologią, wspólna zabawa i integracja. W hotelach tego typu klienci mają nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu. Wśród wielu atrakcji są także zajęcia dla dzieci KidsCulture, w czasie których poznają lokalne zwyczaje, TeensExcursion – wycieczki po okolicy dla młodzieży czy DigitalActivities, podczas których pod przewodnictwem specjalnego animatora ConnectScout dzieci wykorzystują nowe technologie np. do produkcji film u z wakacji.

Touroperator oferuje wiele promocji cenowych dla rodzin, w tym m.in.: stałe ceny dla dzieci już od 499 zł i sięgające 40% zniżki dla młodzieży nawet do 18 lat. Szczególnie atrakcyjne rabaty i dodatkowe przywileje dostępne są przy rezerwacji oferty do 31.12.2014.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24