Niagara Spa w Hotelu Narvil najpiękniejszym SPA 2015

Magazyn EDEN przyznał Niagara Spa w Hotelu Narvil tytuł najpiękniejszego SPA tego roku. Niezależna grupa składająca się z 10 ekspertów, posługując się kryteriami pomysłowości, atmosfery i jakości obsługi nagrodziła SPA w Hotelu Narvil.

Niagara Spa w Hotelu Narvil to miejsce obdarzone niezwykłą energią pochodzącą wprost z natury. Przestrzeń wśród zieleni i żywiołu wody wpływa kojąco na stan ducha i umysłu. Niagara Spa to miejsce, które pozostawia wspomnienia i pozytywne wrażenia i do którego wraca się z przyjemnością. Jest to również przestrzeń idealna na spotkania zarówno prywatne jak i biznesowe. Te wszystkie elementy sprawiły, że Niagara Spa w Hotelu Narvil otrzymało tytuł Najpiękniejszego Spa 2015.

– Cieszymy się, że nasze Niagara Spa otrzymało kolejne, tak prestiżowe wyróżnienie. Nagroda mobilizuje nas do dalszej pracy. Wierzymy, że klimat miejsca, jego aranżacja, połączenie z naturą przeniesie każdego Gościa w świat relaksu i odprężenia. Bardzo dziękuję personelowi, który po raz kolejny potwierdził swój profesjonalizm i najwyższy poziom świadczonych usług – powiedziała Grażyna Kowalczyk, Generalny Hotelu Narvil, Hotelarz Roku 2014.

Niagara Spa otrzymało wiele cennych wyróżnień oraz tytułów. W 2014 roku otrzymało pierwsze miejsce w konkursie wSPAniałe SPA, a w 2013 roku trakcie Europejskiego Kongresu SPA otrzymało nagrodę Prestige SPA Design dla najpiękniejszego SPA w Polsce. Najnowsza nagroda w konkursie magazynu Eden – Najpiękniejsze Spa to wyjątkowe trofeum. Konkurs został zorganizowany po raz siódmy. Tytuł stał się rozpoznawalnym znakiem świadczącym o wysokim standardzie, najlepszej jakości oferowanych usług, unikatowej atmosferze i oryginalnej estetyce danego miejsca.

fot. Hotel Narvil

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24