Novotel z jazzową ofertą muzyczną

Marka Novotel wprowadza Cookin’ Jazz – wieczory dla wszystkich miłośników muzyki na żywo i dobrej, międzynarodowej kuchni. 

Novotel rok temu wprowadził nowy koncept gastronomiczny NOVO2. W swoim założeniu projekt ten to specjalnie zaaranżowana, nowoczesna i wygodna przestrzeń, która stanowi swoistą lożę gromadzącą w sobie życie hotelowe, stając się atrakcyjnym uzupełnieniem lobby. Odwołując się do międzynarodowego charakteru marki, koncept nawiązuje do światowych kosmopolitycznych trendów. Serwowane potrawy przygotowywane są przede wszystkim w oparciu o lokalnych i sprawdzonych dostawców oraz z wykorzystaniem jedynie składników naturalnych, a wyjątkowy klimat zapewnia zaaranżowane w sposób niestandardowy wnętrze oraz międzynarodowa kuchnia.

Teraz w ramach konceptu Novo Square został wprowadzony projekt Cookin’ Jazz by NOVO2,  za sprawą którego goście będą mogli spędzić wieczór w akompaniamencie jazzowych brzmień oraz skosztować nowych propozycji z hotelowego menu. Jazz charakteryzuje się wysublimowanymi dźwiękami, występującymi często w luźnych improwizacjach muzycznych. Obsługa Novo Square zmienia stylizację i ubiór, prezentując charakterystyczne, jazzowe kapelusze oraz inne modne dodatki.

W wybrany dzień, od poniedziałku do piątku, w każdym z 12 obiektów hotelowych tej marki będzie można posłuchać na żywo występów specjalnie na tę okazję zaproszonych artystów.

– Cały czas staramy się urozmaicać naszą ofertę, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Początkowo Cookin’ Jazz został wprowadzony w 4 pilotażowych obiektach sieci Novotel. Widząc jednak, jaką popularność zdobywa ta propozycja postanowiliśmy rozszerzyć ją  również na pozostałe hotele tej marki. Poprzez te działania chcemy nie tylko dać naszym gościom możliwość spędzenia przyjemnego wieczoru w hotelu, ale również wpisać się na stałe w kalendarz lokalnych wydarzeń kulturalnych – mówi Sabina Bartyzel, Area General Manager South Region Poland, General Manager Novotel Kraków City West.

 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24