Powołano nową minister turystyki

Dorota Dulińska jako podsekretarzu stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki będzie odpowiedzialna za turystykę.

Kandydatka została zaprezentowana przez ministra sportu i turystyki Witolda Bańkę podczas dorocznej gali Polskiej Organizacji Turystycznej z okazji wręczenia wybitnym osobistościom Złotego Loga POT.

– Jej zawodowa aktywność jest od lat związana z branżą turystyczną, pracowała we Francji m.in. w Novotel Paris Porte d’Orléans, Résidence de la Tour w Paryżu i Stade de France – powiedział Witold Bańka podczas gali POT.

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Dorota Dulińska ukończyła Turystykę i Rekreację na Académie de Paris (2000r.), a także uzyskała dyplom Języka i Cywilizacji Francuskiej na Uniwersytecie La Sorbonne.

Jej zawodowa aktywność jest od lat związana z branżą turystyczną, pracowała we Francji m.in. w Novotel Paris Porte d’Orléans, Résidence de la Tour (Paryż), Stade de France, a także przez ponad 9 lat w Polsce w Grupie Accor i Orbis S.A., gdzie zajmowała się sprzedażą usług hotelarskich sieci hoteli ibis odpowiadając m.in. za kontakty handlowe z biurami podróży, firmami, przedstawicielstwami dyplomatycznymi i handlowymi.

W latach 2004-2011 przeszła kompleksowy zakres szkoleń ze sprzedaży, marketingu, zarządzania i systemów informatycznych dla branży turystycznej organizowanych przez Académie Accor z siedzibą w Evry (Francja). Biegle posługuje się językiem francuskim i angielskim. Prywatnie lubi podróże, tenis, narty, pływanie oraz fitness.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24