Nowe hotele ibis Styles

Rodzina hoteli ibis powiększyła się w maju o dwa obiekty – ibis Styles Białystok i ibis Poznań Północ.

Hotel ibis w Poznaniu położony jest w regionie określanym Zielonymi Płucami miasta. 
Z kolei wyróżnikiem ibis Styles w Białymstoku jest bezpośrednie nawiązanie do bogactwa przyrody Podlasia. Otwarcie hoteli na ponad miesiąc przed wakacjami może zachęcić do uwzględnienia Białegostoku oraz stolicy Wielkopolski w planach wyjazdowych.

ibis Styles Białystok, czyli witamy w ptasim raju
ibis Styles Białystok to już 5 hotel tej marki w Polsce po Gdyni, Bielsku Białej, Wrocławiu 
i Wałbrzychu. Hotel położony jest w centrum miasta, obok Galerii Jurowieckiej, ale jednocześnie 
w pobliżu malowniczej rzeki Białej. Niedaleko obiektu znajdują się atrakcje turystyczne, min. Pałac Branickich czy Katedra Białostocka. Z okien 129 komfortowych pokoi rozciąga się piękny widok na zabytkową panoramę miasta.
Inspiracją dla projektantów hotelu było bogactwo naturalnych zasobów Podlasia, szczególnie wielu gatunków ptaków. Nowoczesny charakter wnętrz wyraża się w kolorach, formach i strukturach podpatrzonych w naturze – przeważają zielenie 
i szarości, oko cieszą lampy niczym konary drzew, 
a kącik relaksacyjny nawiązuje formą do ptasiego gniazda. Ptaki towarzyszą gościom również przy pokojach, gdzie umieszczono ich rysunki, 
i w restauracji, w której zawisły domki dla ptaków.  Poza unikatowym designem, zadbano przede wszystkim o funkcjonalność obiektu. W ofercie do dyspozycji gości są apartamenty oraz pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, wszędzie dostępne jest WiFi.

Ponieważ hotel znajduje się na Podlasiu, które należy do mało zindustrializowanych regionów Polski, gdzie ingerencja człowieka w przyrodę jeszcze nie jest tak bardzo zauważalna, wiele osób wybiera ten region jako miejsce na dłuższe pobyty wakacyjne. Z tego też względu została przygotowana atrakcyjna oferta dla rodzin z dziećmi. Dostępne są pokoje czteroosobowe 
z dedykowanymi dzieciom kanałami telewizyjnymi. Na małych gości czekają również różne gry i niespodzianki, a w przestrzeni wspólnej mogą skorzystać ze specjalnego kącika zabaw. Z myślą 
o dorosłych, przygotowano bogato wyposażoną saunę oraz siłownię.
Na uwagę zasługuje także bogata przestrzeń konferencyjna, na którą składa się 14 sal o łącznej powierzchni 650 m2, wyposażonych w szerokopasmowy, bezprzewodowy Internet, z pełnym zapleczem. Nazwy sal są tutaj oczywiste, czyli np. Orlik, Bielik, Bocian, Żuraw, Sikorka czy Kormoran.

ibis Poznań Północ, czyli natura na wyciągnięcie ręki
Obiekt znajduje się w Suchym Lesie, regionie nazywanym Zielonymi Płucami Poznania. Ta malownicza okolica zachęca do spacerów i odpoczynku na łonie natury.

– Położenie naszego hotelu w tak urokliwym miejscu niewątpliwie zwiększa jego atrakcyjność. Jestem pewien, że wielu z gości, szczególnie ci, którzy przyjeżdżają do Poznania na dłużej, wybierze nasz hotel właśnie z tego względu – podkreśla Piotr Stefański, dyrektor hotelu ibis Poznań Północ.

Niedaleko obiektu znajdują się również atrakcje turystyczne, które warto odwiedzić, jak choćby Pałac Biedruskich czy rezerwat przyrody.
Ibis Poznań Północ oferuje 77 komfortowych pokoi zaprojektowanych według najnowszych standardów marki ibis – Sweet Room. W każdym pokoju na gości czekają wyjątkowo wygodne łóżka dedykowane marce, czyli Sweet Bed by ibis. Przestrzeń hotelowa została zaaranżowana zgodnie z koncepcją Avanzi. Jej głównym założeniem jest otwarta przestrzeń wspólna dająca gościom poczucie komfortu i  nieformalnej atmosfery.  Centralnym punktem hotelu jest lobby, wyposażone w duże sofy i  stoliki. Ściany i sufity  zdobią grafiki, które sprawiają że wnętrza są przytulne, a zarazem nowoczesne, co składa się na unikatowy charakter całego obiektu.
Uwagę zwracają godziny serwowania śniadań, które można tu zjeść od 4.00 do 12.00. Ofertę porannych posiłków wzbogacono o Morning Appleasure, czyli lekkie i pożywne śniadanie, którego dania skoncentrowane są wokół głównego składnika – jabłka.
W Lobby Bar przez całą dobę do dyspozycji są przekąski i napoje. Podobna zasada dotyczy recepcji i obsługi. Hotel dysponuje także dwiema salami konferencyjnymi o powierzchni 35 m2 każda, które można połączyć. Zarówno funkcjonalność ibis Poznań Północ, jak i jego położenie dają gwarancję, że czas tu spędzony usatysfakcjonuje każdego gościa.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24