Nowe połączenie Wizz Air na Islandię

Wizz Air poleci na Islandię z Wrocławia. Ceny biletów rozpoczynają się już od 149 złotych.

Nowe połączenie Wizz Air będzie się odbywać we środy i w niedziele. Wzmocni ono porozumienie o partnerstwie i współpracy zawarte w kwietniu 2017 roku między Wrocławiem a Rejkiawikiem oraz korzystnie wpłynie na relacje biznesowe i zwiększy ruch turystów w obu kierunkach.

Wraz z ostatnio dodanymi połączeniami do Kijowa i Lwowa, siatka niskokosztowych połączeń Wizz Air z Wrocławia składa się aktualnie z 10 tras do 6 krajów. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 roku jest ponad 500 000 miejsc na trasach we wrocławskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 25% w porównaniu do poprzedniego roku.

W ofercie Wizz Air znajduje się obecnie w sumie 151 tras do 28 krajów z ośmiu lotnisk w Polsce.

– Z radością otwieramy kolejną nową trasę z Polski. Bilety z Wrocławia do Rejkiawiku są w sprzedaży na wizzair.com w naprawdę niskich cenach. Jesteśmy przekonani, że nowe połączenie szybko zyska popularność wśród naszych pasażerów, którzy chętnie skorzystają z okazji, aby razem z nami odwiedzić piękną Islandię. Połączenie będzie działać w środy i w niedziele, co daje doskonałą możliwość wyjazdów weekendowych – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24