Wizz Air: Nowe samoloty i trasy z Lotniska Chopina

Dzięki siódmemu samolotowi w bazie Wizz Air na warszawskim Lotnisku Chopina uruchomiono siedem nowych tras, które połączą Warszawę z Bratysławą, Bukaresztem i Kijowem oraz Agadirem, Lyonem i Niceą oraz Lamezia Terme.

Połączenia WIZZ będą odbywać się do czterech razy w tygodniu, a bilety dostępne są w sprzedaży na wizzair.com. Ceny rozpoczynają się od 39 PLN (w jedną stronę).
Od 2004 roku linia przewiozła ponad 14 milionów pasażerów na trasach w warszawskiej siatce połączeń. Obecnie na Lotnisku Chopina Wizz Air ma siedem samolotów, w tym trzy supernowoczesne Airbusy A321.
W pierwszym półroczu 2017 podróże z WIZZ na trasach z i do Warszawy wybrało ponad million pasażerów (wzrost o 16% w porównaniu do tego samego okresu w poprzednim roku). Aktualnie Wizz Air oferuje połączenia ze stolicy Polski do 49 destynacji.
W ofercie WIZZ w 2017 roku jest 9 mln miejsc na trasach w polskiej siatce połączeń (wzrost o 15% w porównaniu do poprzedniego roku).

– Po niedawnym świętowaniu przewiezienia miliona pasażerów w Warszawie w 2017 roku, z radością celebrujemy dodanie kolejnego, siódmego samolotu do naszej bazy na lotnisku Chopina. Rozbudowa naszej floty i załogi pozwoliły na uruchomienie siedmiu nowych, długo oczekiwanych tras, dzięki czemu połączyliśmy stolicę Polski z kolejnymi trzema stolicami i czterema wyjątkowymi turystycznymi destynacjami – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24