Nowy hotel Best Western w Krakowie

Pod koniec wakacji otwarty zostanie czterogwiazdkowy hotel BEST WESTERN Efekt Express.

Wraz z działającym BEST WESTERN PREMIER Kraków Hotel stanowić będzie BEST WESTERN Business Hotels & Conference Center – największe hotelowe centrum konferencyjne w Krakowie. Efekt Express, który działa na krakowskim rynku od 2003 r., dołączy do Best Western jako piąty obiekt sieci w stolicy Małopolski. Jego lokalizacja w północno-zachodniej części Krakowa zapewnia komfortowy dojazd zarówno od strony Katowic i Wrocławia, jak i Warszawy, a bliskość obwodnicy umożliwia także sprawny dojazd z podkrakowskiego lotniska. Początkowo funkcjonował on jako obiekt trzygwiazdkowy, jednak po gruntownym remoncie, który został przeprowadzony w ubiegłym roku, zyskał kategoryzację czterogwiazdkową. BEST WESTERN Efekt Express do dyspozycji gości odda 179 pokoi, w tym 1 apartament, 20 pokoi w standardzie biznes, wyposażonych m.in. w stoliki, fotele oraz sofy, oraz 7 pokoi przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Obiekt dysponuje również sześcioma nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi z dostępem do światła dziennego oraz możliwością całkowitego zaciemnienia. Atutem hotelu jest także przestronna, nasłoneczniona restauracja, mogąca pomieścić do 230 osób, jak również letni ogródek. Ponadto obiekt wyposażony jest w siłownię.

Hotel Efekt Express należy do spółki Efekt-Hotele SA, spółki-siostry Lider Hotel sp. z o.o., która jest operatorem sąsiedniego (położonego w odległości 20 m) hotelu BEST WESTERN PREMIER Kraków Hotel. Dzięki jego przyłączeniu do sieci w Krakowie powstanie największe hotelowe centrum konferencyjne, na które składać się będzie infrastruktura dwóch czterogwiazdkowych obiektów. Oferta BEST WESTERN Business Hotels & Conference Center obejmować będzie m.in. 15 sal konferencyjnych, 348 pokoi wyposażonych w 700 miejsc noclegowych oraz parking przeznaczony dla 230 samochodów. Cały obiekt będzie klimatyzowany oraz objęty bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do internetu.

Z ofertą obu obiektów – Efekt Express i BEST WESTERN PREMIER Kraków Hotel – można już teraz zapoznać się bliżej dzięki ich nowoczesnym stronom internetowym, których tło bazuje na wirtualnych spacerach Business View (wzorowanych na usłudze Street View oferowanej przez Google). To pierwsze hotele w Polsce, które wykorzystały to innowacyjne rozwiązanie. Umożliwia ono „wejście” do ich wnętrza bezpośrednio z widoku ulicy i „zwiedzenie” m.in. sal konferencyjnych czy lobby.

Oba nasze krakowskie hotele już w przeszłości oferowały wspólne usługi, jednak dzięki dołączeniu hotelu Efekt Express do Best Western ujednolicimy standard obu obiektów i wzmocnimy efekt synergii. Jestem przekonany, że dzięki temu zyskamy zaufanie szerszego grona klientów i  umocnimy naszą pozycję na krakowskim rynku – mówi Przemysław Swacha, prezes zarządu Efekt Hotele SA i Lider Hotel Sp. z o.o.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24