O NAS

 

turystyka24LOGO NEW

 

TURYSTYKA24 to profesjonalny serwis newsowy skierowany do branży turystycznej. Informujemy o nowościach w dziedzinie turystyki z Polski i całego świata, rozmawiamy z kluczowymi ludźmi z branży, szukamy inspiracji, trzymamy rękę na pulsie. Wszystko po to, by przekazać Czytelnikom wiarygodne i kompletne informacje.

Czytają nas managerowie i pracownicy sektora turystyki, przedstawiciele ośrodków regionalnych i ambasad, dziennikarze turystyczni, a także Minister Turystyki :). Jak również wielu przedsiębiorczych i ciekawych świata ludzi. Najnowsze wiadomości znajdują codziennie zarówno na stronie TURYSTYKA24, jak i na Facebooku, Twitterze i Google+, a także w newsletterze wysyłanym co tydzień bezpośrednio do niemal tysiąca przedstawicieli branży turystycznej.

Redakcję portalu TURYSTYKA24 tworzą ludzie od lat związani z branżą turystyczną. Piszą dla nas dziennikarze, autorzy przewodników, eksperci turystyczni. Po latach pracy w magazynach podróżniczych i branżowych, działania w ogólnopolskich stowarzyszeniach turystycznych oraz doświadczeniach w kierowaniu popularnymi serwisami internetowymi stworzyliśmy platformę dla branży turystycznej i świadomych miłośników podróży.

Zapraszamy do lektury i współpracy,
Redaktor naczelny Sergiusz Pinkwart
wraz z zespołem redakcyjnym

© 2014-2017 TURYSTYKA24

Close