Marek Śliwka z Logos Travel: od maratonów po turystykę kulinarną

Trzy pytania do Marka Śliwki – właściciela poznańskiego Biura Podróży Logos Travel, a także zapalonego biegacza.

TURYSTYKA24: Biuro Logos Travel Marek Śliwka, specjalizujące się w dalekich wyprawach po świecie, od pewnego czasu oferuje turystom-biegaczom wyjazdy na maratony na wszystkich kontynentach pod hasłem „Biegaj i zwiedzaj”, połączone ze zwiedzaniem kraju w którym odbywa się ta impreza biegowa. Jak ten produkt przyjął się na rynku?

MAREK ŚLIWKA: Wyjazdy dla biegaczy na maratony cieszą się sporym powodzeniem. Organizujemy je w ramach projektu Korona Maratonów Świata, który polega na przebiegnięciu 7. maratonów na 7. kontynentach. Z naszą pomocą logistyczną kilka osób już ukończyło ten projekt. Szereg innych jest w trakcie realizacji tego ambitnego celu. Obsługujemy każdy kierunek, z Antarktydą i Koreą Północną włącznie.

Z Koreą Północną? To tam też odbywają się maratony?!

Od kilku lat Logos Travel systematycznie wysyła tam biegaczy. Przy okazji zwiedzają też kraj. Zawsze wracają zadowoleni. Oprócz oferty dla maratończyków mamy ofertę wycieczek objazdowych po Korei Północnej i wyjazdy na narty. Ostatnie ocieplenie stosunków między Koreą Północną a USA sprawi być może, że kraj ten wejdzie na przyspieszoną ścieżkę rozwoju w stylu chińskim. Niewątpliwie byłaby to okoliczność sprzyjająca rozwojowi turystyki w regionie.

Logos Travel znany jest z pionierskich wypraw i ciekawych propozycji wyjazdów. Co zaproponujecie polskim turystom?

Naszym ostatnim projektem jest egzotyczna turystyka kulinarna. Przygotowaliśmy już program wyjazdu dla smakoszy do Japonii. Pomysł chwycił. W niektórych terminach mamy już komplety uczestników. W Logos Travel będziemy systematycznie poszerzać ofertę o podobne wyjazdy, także do innych krajów.

Więcej na: www.wyprawy.pl

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24