Pełna gwiazd i najlepszych SPA gala Perfect SPA Awards 2018

Jubileuszowa, 10. Gala Perfect SPA Awards 2018 należała do wyjątkowo udanych. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet, a nagrody odbierali właściciele i dyrektorzy najlepszych SPA w Polsce.

13 lutego w pałacowych wnętrzach Hotelu Bellotto w Warszawie odbyła się finałowa gala jubileuszowej 10. edycji konkursu Perfect SPA Awards 2018. Zwycięskie statuetki wręczało grono gwiazd, a wśród nich: Marieta Żukowska, Odeta Moro, Marta Kuligowska, Anita Sokołowska, Izabela Kuna, Mariola Bojarska, Beata Chmielowska–Olech, Renata Dancewicz, Lidia Popiel, Aleksandra Hamkało, Natalia Kukulska, Katarzyna Żak i Jarosław Kret, a także – w imieniu prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej – Jacek Janowski, dyrektor departamentu promocji turystyki krajowej. Imprezę poprowadzili Beata Sadowska i Conrado Moreno, a uroczystość uświetnił musicalowy występ zespołu Studio Accantus.

W trwającym osiem miesięcy konkursie uczestniczyło ponad 200 obiektów SPA, na które oddano ponad 42 tys. głosów. Nagrody przyznano w 22. kategoriach. W kategorii Perfect SPA International, wyróżniono hiszpański kompleks SHA Wellness Clinic w Alicante oraz Czeski Alchymist Grand Hotel w Pradze.
Polskich zwycięzców wyłoniono na drodze głosowania internetowego odbywającego się na portalu www.SPAeden.pl. Wśród laureatów znalazł się Hotel Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach, który uznano za najlepszy w kategorii Hotele SPA nad morzem. Nad jeziorami triumfował obiekt funkcjonujący zaledwie od siedmiu miesięcy – Notera Hotel SPA Bory Tucholskie, a w górach wygrał Hotel & Medi SPA Biały Kamień w Świeradowie–Zdroju. W centrum był remis – nagrodzono dwa obiekty: Pałac i Folwark Łochów oraz Afrodyta Biznes & SPA w Radziejowicach. Warszawskie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie już drugi raz z rzędu odebrało nagrodę w kategorii Perfect Day SPA.
Niezależnie od głosowania internetowego, 16 laureatów wybrała 14-osobowa kapituła konkursu złożona ze specjalistów z branży SPA&Wellness. Wśród najlepszych znaleźli się:
Najlepszy Resort SPA – Czarny Potok Resort & SPA
Najlepszy Sieciowy Hotel SPA – Hotel Mercure Kasprowy
Najlepszy Holistyczny Hotel SPA – Manor House SPA – Pałac Odrowążów
Najlepsze Uzdrowiskowe SPA – Mineral Hotel Malinowy Raj
Najlepsze Medical SPA – Columna Medica
Najlepszy Historyczny Hotel SPA – Pałac Żelechów
Najlepszy Hotel SPA dla Rodzin – Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Najlepszy Romantyczny Hotel SPA – Heron Live Hotel
Najlepszy Hotel SPA dla Aktywnych – Hotel Kocierz & SPA
Najlepsze Miejskie SPA – Fabryka Wełny Hotel & SPA
Najlepszy Wellness Hotel – Hotel Dębowy Biowellness & SPA
Najlepszy Hotel SPA dla Biznesu – Nosalowy Dwór Resort & SPA
Najlepszy Butikowy Hotel SPA – Talaria Resort & SPA
Najlepszy Nowy Hotel SPA – Hotel Barczyzna Medical SPA
Najlepszy Hotel SPA z Aquaparkiem – Hotel Aquarion
Najlepsze Day SPA – Klinika La Perla SPA Warszawa
Głosami internautów i jurorów głosujących w konkursie Perfect SPA Awards, a także gości wyrażających swoje opinie na najpopularniejszych portalach rezerwacyjnych wyłoniono też „najlepszego z najlepszych”. Best SPA Hotel 2019 został Odyssey ClubHotel Wellness & SPA. To wynik prowadzonego od kilku lat niezależnego rankingu „100 Best SPA Hotels”, który wyłania najlepszą 100 w branży SPA & Wellness.
Z okazji 10. edycji Perfect SPA Awards oraz 15-lecia Magazynu Eden, przyznano też nagrody specjalne dla wyróżniających się w branży SPA & Wellness osób, firm i obiektów. Tytułem Perfect SPA Creator uhonorowano Urszulę Peryt-Patrzałę, prezes firmy Thalgo Polska, która w tym roku również obchodzi jubileusz – 25-lecia. Nagrodzono też firmę BTL Polska oraz hotele: Warszawianka, Afrodyta SPA w Ośnie Lubuskim, Słoneczny Zdrój z Buska-Zdroju i Villa Park w Ciechocinku. Gala Perfect SPA Awards po raz kolejny wyznaczyła wysoką poprzeczkę tym wszystkim, którzy chcą w tej branży konkurować z najlepszymi.

Fot.: materiały prasowe

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24