Planaxy.com – nowa darmowa porównywarka podróży

Powstała pierwsza na rynku darmowa porównywarka podróży
 oferująca kompleksowe usługi planowania 
wyjazdów indywidualnych – turystycznych i służbowych.

Serwis oferuje porównanie cen i czasu trwania podróży dla różnych ˜środków transportu (samoloty, pociągi, autobusy w tym również miejskie, metro, taxi, czy samochody), dodatkowo rekomenduje noclegi oraz atrakcje turystyczne. Ambasadorem Planaxy.com jest podróżnik, polarnik Marek Kamiński.

Na stronie Planaxy.com użytkownik w jednym miejscu znajdzie wszystkie najważniejsze informacje związane z planowaniem podróży – od cen i terminów, po rodzaj transportu, czas trwania podróży, informacje o pogodzie, propozycje noclegów, atrakcji turystycznych i ubezpieczeń. Planaxy.com to pierwszy tego typu serwis w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, stworzony w oparciu o autorskie rozwiązania informatyczne, dzięki którym w jednym miejscu zgromadzone są kompleksowe usługi związane z podróżowaniem i multimodalnym transportem.

– Pomysł na stworzenie Planaxy.com zrodził się z naszych własnych pasji podróżniczych i potrzeb, jakie mieliśmy podczas corocznego planowania wakacji dla nas i naszych rodzin. Chcieliśmy stworzyć serwis, jedno miejsce w którym użytkownik znajdzie dla siebie wszelkie niezbędne usługi w korzystnej cenie. Planaxy jest planerem indywidualnych podróży turystycznych oraz podróży służbowych. Obsługujemy najważniejsze środki transportu i rezerwacje, a stworzona przez nas porównywarka ma przede wszystkim ułatwić ludziom planowanie podróży poprzez mnogość usług, jakie oferuje. Dla przykładu podając czas trwania podróży porównywarka uwzględni również czas przejazdu autobusu lokalnego oraz koszt biletu na ten autobus. W ten sposób dzięki nam użytkownik oszczędzi nawet do kilku godzin spędzanych zwykle w sieci na poszukiwaniach najbardziej optymalnych i tanich opcji podróży – mówią Tomasz Koszlak i Przemysław Broniszewski, twórcy i współwłaściciele Planaxy.com.

Za pośrednictwem serwisu internauta może uzyskać ofertę na sam bilet lotniczy lub na bilet i hotel, czy inne usługi. To od niego zależy w jakim zakresie będzie chciał skorzystać z dostępnych opcji.Serwis jest darmowy – nie pośredniczy w płatnościach i nie pobiera prowizji. Klient, który decyduje się na zakup danych usług zostaje automatycznie przekierowany na stronę wybranego partnera.

– Bardzo często korzystam z różnych serwisów wyszukujących tanie bilety lotnicze, czy hotele. Szczególnie wygodna i atrakcyjna wydaje mi się idea serwisów takich, jak Planaxy.com, przy korzystaniu z których nie muszę wychodzić ze strony, bo w jednym miejscu mogę zarezerwować nocleg, sprawdzić uwarunkowania pogodowe w danym okresie i regionie, czy wreszcie porównać różne rodzaje transportu w zależności od czasu i finansów jakimi dysponuję. To znacznie ułatwia planowanie podróży, tym bardziej, że obecnie na rynku jest wiele przeróżnych wyszukiwarek i wychodzenie z nich, przechodzenie do kolejnych, zajmuje dużo czasu. A jak wiadomo, czas jest największym dobrem, którego nie można kupić za żadne pieniądze – mówi Marek Kamiński, podróżnik, ambasador Planaxy.com.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24