POLREGIO z atrakcjami dla najmłodszych na Dzień Dziecka

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, zachęcają dzieci i rodziców do aktywnego spędzenia czasu z okazji Dnia Dziecka. Z tej okazji POLREGIO przygotowało specjalną promocję biletową dla najmłodszych.

Z okazji Dnia Dzieckaspecjalnie dla małych podróżników POLREGIO wprowadziło ofertę, w ramach której dzieci, które nie ukończyły 16-tego roku życia, za przejazd zapłacą tylko symboliczną złotówkę. 

To nie jedyne atrakcje, jakie z okazji Dnia Dziecka przygotował przewoźnik. Na dworcach PKP w Poznaniu (Poznań Główny), Łodzi (Łódź Kaliska) oraz Szczecinie (Szczecin Główny) w godz. 10:00 – 15:00 odbędą się specjalne eventy. Na starszych i młodszych pasjonatów kolei czekać będzie moc wrażeń.

Zobaczyć „kolej od kuchni” to rzadka okazja, którą tym razem udostępniamy najmłodszym. Zwiedzanie kabiny nowych pociągów typu ELF, Impuls, LINK czy EN57, rozmowa z maszynistą i konduktorem to tylko wybrane atrakcje, jakie przygotowaliśmy z okazji Dnia Dziecka. Warto dodać, że dzieci do 4 roku życia przez cały rok mogą podróżować pociągami POLREGIO za darmo – mówi Dominik Lebda, rzecznik prasowy Spółki Przewozy Regionalne.

Najmłodsi pasażerowie będą mogli sprawdzić się w roli kasjera, a w specjalnie przygotowanej strefie wziąć udział w konkursach o tematyce kolejowej, pomalować twarz oraz zrobić zdjęcie w formie kartki pocztowej. Przewoźnik przygotował wiele atrakcji i upominków w tym m.in.: „Książeczkę Małego Podróżnika”.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24