PolskiBus i AlbatrosBUS nawiązują współpracę partnerską

To już piąta po FlixBus, Arriva, Żak Express oraz Garden Service firma, która wzmacnia ofertę PolskiBus. Współpraca z AlbatrosBUS to pięć nowych miast w siatce połączeń PolskiBus.

Bilety w cenach rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej można rezerwować już teraz na stronie www.polskibus.com, a pierwsze kursy ruszą 5 sierpnia.
To kolejny krok w dalszym rozwoju siatki połączeń na terenie Lubelszczyzny i Podkarpacia. W pierwszym etapie współpracy oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o pięć nowych miast, w ramach dwóch linii skomunikowanych w Lublinie 
i kończących się w Warszawie.

– Z przyjemnością informuję, że kolejny przewoźnik dołącza do platformy PolskiBus.com. Przepiękne miasta, które dzięki temu wchodzą do naszej oferty są niezwykle atrakcyjne dla naszych Pasażerów. Od dawna otrzymywaliśmy prośby o rozbudowanie naszej siatki o dodatkowe kursy m.in. z Lublina. Jestem przekonany, że nasza nowa wspólna propozycja spotka się z ciepłym przyjęciem, a najwięcej zyskają na tym nasi Pasażerowie, którzy od teraz mogą planować swoją podróż do nowych lokalizacji 
w atrakcyjnych cenach – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

– Cieszymy się, że możemy połączyć siły z czołowym polskim przewoźnikiem o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza oferta doskonale uzupełnia szeroką siatkę połączeń PolskiBus.com. To dla nas duże wyróżnienie, że możemy umożliwić Pasażerom PolskiBus.com dostęp do połączeń, na które od dawna czekali. Dysponujemy najwyższej jakości flotą nowoczesnych autokarów, wyposażonych zgodnie ze standardami PolskiBus.com. Zależy nam na zadowoleniu oraz zaufaniu Podróżnych i mamy nadzieję, że liczba naszych Pasażerów będzie stale i dynamicznie rosła – mówi Zygmunt Ziober, Właściciel AlbatrosBus.

W ramach nawiązanej współpracy z AlbatrosBUS, klienci PolskiBus zyskują nowe, atrakcyjne połączenia na Lubelszczyznę i Podkarpacie. Mieszkańcy stolicy otrzymują nowe możliwości podróżowania do Przemyśla, Tomaszowa Lubelskiego, Jarosławia, Biłgoraja oraz Zamościa.  Natomiast dotychczasowi klienci AlbatrosBUS zyskują dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus. Już wkrótce w ramach współpracy do oferty PolskiBus zostaną włączone kolejne trasy.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24