PolskiBus i Arriva w jednej drużynie

PolskiBus.com i Arriva Bus Transport Polska łączą siły. Dzięki połączeniom Arriva Bus Transport Polska oferta sprzedażowa PolskiBus.com została rozbudowana o 8 nowych linii łączących atrakcyjne mazurskie, górskie oraz nadmorskie lokalizacje, czyli aż 19 nowych miejscowości.

Pierwsze kursy będą realizowane już od 1 lipca, bilety są dostępne na stronie www.polskibus.com. Już teraz zachęcamy do zaplanowania wymarzonych, wakacyjnych podróży w najlepszych cenach rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

W ramach nawiązanej współpracy z Arriva Bus Transport Polska, klienci PolskiBus.com zyskują nowe, atrakcyjne połączenia. Do stolicy dojadą mieszkańcy Węgorzewa, Giżycka, Piszu, Kętrzyna, Mrągowa, Piecek, Ostrołęki, Pułtuska, Białowieży, Hajnówki i Bielska Podlaskiego. W ramach nowego rozkładu jazdy Arriva będzie świadczyła też usługi na trasach Węgorzewo – Gdańsk, Rzeszów – Ustrzyki Górne, Rzeszów – Wetlina, Rzeszów – Polańczyk. Już wkrótce do oferty PolskiBus.com  zostanie włączona trasa Kołobrzeg – Zakopane. Natomiast dotychczasowi klienci Arrivy zyskują dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami: PolskiBus i ArrivaBus.

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary Arriva Bus Transport. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24