PolskiBus.com z ułatwieniami dla osób niepełnosprawnych

Jako pierwszy i jedyny przewoźnik autokarowy w Polsce PolskiBus.com realizuje kursy z wykorzystaniem nowoczesnych autokarów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami.

Podróżni z niepełnosprawnościami, mający trudności z poruszaniem się oraz pasażerowie, którzy na co dzień korzystają z wózków inwalidzkich, mogą odbyć komfortową i bezproblemową podróż korzystając z oferty PolskiBus.com. Większość autokarów we flocie PolskiBus.com jest niskopodłogowa, wyposażona w fotele z ułatwionym dostępem dla osób z trudnościami w chodzeniu oraz udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które wymagają pozostania na nich przez całą podróż.

O bezpieczeństwo w trakcie podróży dba odpowiednio przeszkolony zawodowy kierowca z wieloletnim doświadczeniem, który dba, aby podróż Pasażera z niepełnosprawnością była w pełni komfortowa.

– Podróżowanie osób z niepełnosprawnością, zwłaszcza ruchową, nie jest łatwe. Liczne bariery architektoniczne sprawiają, że wiele osób rezygnuje z poznawania świata, a jeśli już muszą gdzieś pojechać, to raczej wybierają samochód. Uwielbiamy z mężem podróżować i „strzałem w dziesiątkę” jest dla nas PolskiBus.com, który daje możliwość podróżowania na wózku inwalidzkim zarówno aktywnym, jak i elektrycznym. Dzięki PolskiBus.com podróże naprawdę nie mają barier– mówi Olga Alaba, Miss Polski na Wózku 2013.

Olga Alaba wystąpiła w krótkim filmie zachęcającym osoby z niepełnosprawnościami do komfortowego podróżowania w ramach oferty i siatki połączeń PolskiBus.com.

Film można obejrzeć na profilu PolskiBus.com w serwisie YouTube.com pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=CmTl29__uF0

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24