PolskiBus.com wprowadza 100 000 promocyjnych biletów

PolskiBus.com wprowadza 100 000 promocyjnych biletów. Promocja obejmuje podróże liniami PolskiBus.com od poniedziałku do czwartku. Kampania potrwa do 31 marca 2017.

PolskiBus.com rozpoczyna promocję Zimowa Bonanza. Dostępnych będzie 100 000 biletów w niesamowitych cenach. Cena biletu będzie zależała od długości podróży – odległość do 200 km to koszt 5 zł, do 350 km – 9 zł i powyżej 350 km – 14 zł. Do każdej ceny należy doliczyć opłatę rezerwacyjną 1 zł. Promocja dotyczy wszystkich połączeń krajowych i międzynarodowych obsługiwanych przez PolskiBus.com. Oferta obejmuje podróże od poniedziałku do czwartku i potrwa aż do 31 marca. Wystarczy skorzystać z kodu: BONANZA na stronie PolskiBus.com.

– Przedstawiamy Zimową Bonanzę w zupełnie nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej odsłonie. Przekazujemy do Waszej dyspozycji aż sto tysięcy biletów w najwspanialszych cenach na rynku! Po raz pierwszy cena biletu zależy od odległości pomiędzy przystankami. Warto się spieszyć, ponieważ bilety są już dostępne, a jak zawsze obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”! Dodatkowo przygotowaliśmy dedykowaną stronę bonanza.polskibus.com, gdzie znajdują się szczegóły promocji wraz z interaktywną mapką ułatwiającą planowanie podróży – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji.

Oferta jest limitowana, a liczba promocyjnych biletów ograniczona. Zimową Bonanzą objęte są również podróże łączone. Promocyjna cena biletu na podróż z przesiadką jest natomiast łączną sumą kwot za pierwszy i drugi etap podróży. Przykładowo, Pasażerowie z Rzeszowa pojadą więc do Zakopanego za 10 zł, a do Pragi, Wiednia czy Budapesztu – za 19 zł.

Przykładowe połączenia promocyjne w ramach Zimowej Bonanzy:
Łódź – Warszawa  5 zł
Toruń – Gdańsk 5 zł
Warszawa – Lublin  5 zł
Poznań – Berlin  9 zł
Wrocław – Praga  9 zł
Warszawa – Gdańsk 9 zł
Rzeszów – Berlin  14 zł
Katowice – Budapeszt 14 zł
Gdańsk – Kraków 14 zł

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24