PolskiBus.com wprowadza podróże łączone

PolskiBus.com wprowadza Podróże łączone. Dzięki tej funkcjonalności połączone zostają miasta, które do tej pory nie były ze sobą bezpośrednio skomunikowane. W pierwszym etapie Rzeszów zostaje połączony z Pragą, Budapesztem, Wiedniem, Brnem i Zakopanem.

Dzięki nowej funkcjonalności w wynikach wyszukiwania zostaną pokazane najdogodniejsze opcje łączonej podróży w ramach dwóch linii. Uwzględniony zostanie czas i miejsce przesiadki, która nastąpi na Dworcu MDA w Krakowie, posiadającym dogodną infrastrukturę i znajdującym się w sąsiedztwie galerii handlowej. Po wybraniu interesującego połączenia zostanie wygenerowane potwierdzenie transakcji
z dwoma numerami rezerwacji, a do ceny łączonego przejazdu zostanie doliczona opłata rezerwacyjna w wysokości 2 zł.

– Podróże łączone to odpowiedź na potrzeby mieszkańców miast, które do tej pory nie posiadały bezpośredniego połączenia z innymi atrakcyjnymi lokalizacjami. Teraz w naszej wyszukiwarce Pasażerowie otrzymują rekomendację dwóch etapów podróży z uwzględnionym dopasowanym czasem na przesiadkę w Krakowie. A to wszystko w ramach jednej transakcji i cenie często atrakcyjniejszej, niż przy dwóch niezależnych rezerwacjach. Polecam Państwu wypróbowanie naszej nowości, dzięki czemu zaoszczędzicie czas i pieniądze – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Na start PolskiBus.com oferuje promocję na zagraniczne podróże z Rzeszowa do Budapesztu, Pragi, Wiednia i Brna w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Specjalna oferta za 24 zł + 2 zł opłaty rezerwacyjnej dotyczy podróży od poniedziałku do czwartku w dniach 22.11 – 24.11 oraz 28.11 – 1.12.2016 r. Rezerwacji należy dokonywać od 22.11-1.12.2016 r. Pasażerowie z Rzeszowa mają do wyboru trzy łączone kursy do Zakopanego, dwa połączenia do Budapesztu i Brna oraz po jednym kursie do Wiednia oraz Pragi. Wkrótce połączone zostaną nowe trasy oraz nowe miasta z wieloma atrakcyjnymi ofertami cenowymi.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24