PolskiBus: nowa zimowa promocja

PolskiBus obniża ceny na połączenia między Warszawą a największymi miastami Polski. Promocyjne bilety będą kosztować maksymalnie 20 zł.

Oferta Wielki Zimowy Cenorozbijacz obejmuje bilety promocyjne w maksymalnej cenie 20 zł łącznie z opłatą za rezerwację. Bilety obowiązują na poniższe trasy w obu kierunkach:

P1 Warszawa – Gdańsk, 12 kursów dziennie, bezpłatny catering na pokładzie

P4 Warszawa – Wrocław, 17 kursów dziennie, bezpłatny catering na pokładzie

P5 Warszawa – Katowice, 8 kursów dziennie

P6 Warszawa – Kraków, 10 kursów dziennie

Oferta jest dostępna na stronie przewoźnika w okresie od 7 stycznia do 31 stycznia 2015 roku i dotyczy podróży od 7 stycznia do 26 marca 2015 roku.

– Zimowy Cenorozbijacz to nowa oferta PolskiBus.com skierowana zarówno do naszych obecnych, jak i wszystkich nowych Klientów. Wiemy, że okres zimowy to czas wielu podróży. Zimowy Cenorozbijacz umożliwia zakup biletów w atrakcyjnych cenach – za jedyne 20 zł lub mniej, włącznie z opłatą za rezerwację, na kursy między innymi pomiędzy Warszawą a Gdańskiem, Wrocławiem, Katowicami i Krakowem. Bilety w promocyjnych cenach są dostępne do sprzedaży już od dzisiaj, czyli od 7 stycznia do 31 stycznia 2015 na podróże w okresie od 7 stycznia do 26 marca 2015  powiedziała Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Related News

One Response

Leave a Reply

Trackbacks/Pingbacks

  1. Ruszyła noworoczna promocja Eurolot

© 2014-2018 TURYSTYKA24