PolskiBus ogłosił rozkład zimowy

Już dziś, 4 listopada, PolskiBus otwiera nowy kalendarz na podróże realizowane m.in. 
w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.

Pasażerowie mogą zaplanować podróże do 40 miast w Polsce oraz 7 europejskich stolic w ramach siatki połączeń oferowanych przez PolskiBus.com. Tysiące biletów, których ceny rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację są już dostępne na stronie internetowej www.polskibus.com. Nowy kalendarz obowiązuje również na podróże realizowane w ramach PolskiBusGold.com.
Nowy kalendarz obowiązuje na podróże w terminie 13 grudnia – 10 stycznia. Ceny wszystkich dostępnych biletów rozpoczynają się od złotówki (+ 1 zł opłaty za rezerwację). Bilety można rezerwować na stronie www.polskibus.com.

– Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, wobec czego coraz więcej pasażerów pytało nas o termin otwarcia nowego kalendarza, aby mogli zaplanować swoje świąteczne i noworoczne wyjazdy. Dlatego właśnie dziś postanowiliśmy spełnić ich prośby! Otwarcie kalendarza jest wyjątkową chwilą dla wszystkich naszych pasażerów, tym bardziej magiczną, że dla najszybszych spośród nich podróże w terminie pomiędzy 13 grudnia a 10 stycznia mogą zostać zrealizowane już za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Nie ma co zwlekać, wystarczy wejść na naszą stronę internetową, zabukować swoje bilety i w spokoju oddać się przygotowaniom do Świąt – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24