PolskiBus pojedzie na Ukrainę

PolskiBus.com nawiązał współpracę partnerską z firmą Ideal Travel, w ramach której mieszkańcy 18 polskich miast będą mieli do dyspozycji codzienne połączenia do Lwowa i 6 innych ukraińskich miast. Pierwsze kursy będą realizowane od 21 października.

W pierwszym etapie współpracy oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o dwie linie z codziennymi kursami łączącymi 18 miast w Polsce z 7 lokalizacjami na Ukrainie:

  • U1 Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Piła – Bydgoszcz – Toruń – Włocławek – Płock – Warszawa – Radom – Lublin – Lwów – Iwano-Frankiwsk – Czerniowce
  • U2 Poznań – Leszno – Wrocław – Opole – Katowice – Kraków – Tarnów – Rzeszów – Lwów – Tarnopol – Winnica – Chmielnik – Chersoń

– Od dawna otrzymywaliśmy prośby od naszych Pasażerów dotyczące wprowadzenia połączeń na Ukrainę. Wiemy, że jest to niezwykle atrakcyjny kierunek pod kątem turystycznym, jak i edukacyjnym. Z przyjemnością ogłaszam naszą najnowszą współpracę partnerską, w ramach której klienci z 18 polskich miast mają do dyspozycji połączenia z popularnym Lwowem i sześcioma innymi pięknymi ukraińskimi miastami. Jesteśmy przekonani, że ta nowość stanie się kolejnym hitem na naszej platformie integrującej krajowych i międzynarodowych przewoźników autokarowych! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24