PolskiBus z promocyjnymi cenami z Warszawy do Katowic

PolskiBus rozpoczyna promocję trasy Warszawa-Katowice

Bilety, kupione na minimum 28 dni przed podróżą przewoźnik sprzedaje stałą cenę 9 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. W przypadku zarezerwowania biletów w terminie 14 – 27 dni do planowanej podróży cena wynosi 14 zł + 1 zł.

– Nasza limitowana kampania „9-tkowy Nokaut Cenowy”, dotycząca linii P1 Warszawa – Gdańsk, została fantastycznie przyjęta przez naszych pasażerów! Zachęciło nas to do objęcia akcją promocyjną również trasy Warszawa – Katowice w ramach linii P5. To ukłon w stronę naszych Pasażerów, którzy podróżują tą trasą regularnie! Już teraz rezerwacja podróży ze znacznym wyprzedzeniem to gwarancja fantastycznie niskich cen dzięki „9-tkowemu Zwycięstwu Cenowemu”. Zachęcamy do korzystania z naszej nowej limitowanej oferty i rezerwowania biletów za pomocą naszej strony internetowej z co najmniej 14 -dniowym wyprzedzeniem, aby móc podróżować w najkorzystniejszych cenach na rynku – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Kursy objęte „9-tkowym Zwycięstwem Cenowym” to kursy bezpośrednie z Warszawy do Katowic realizowane codziennie o 6:30, 9:15, 15:15, 19:00 i 20:00 z dworca Metro Wilanowska. W podróż z Katowic do Warszawy za jedyne 9 lub 14 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej można wybrać się o 7:10, 12:15, 14:45, 18:45 i 19:45, odjeżdżając z Dworca PKS na ul. Piotra Skargi 1.

PolskiBus.com obsługuje 26 tras docierając do 40 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrowa Wielkopolskiego, Łomży, Ostrołęki, Tarnobrzegu, Elbląga, Siedlec, Piotrkowa Trybunalskiego, Skarżysko Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24