Portal narciarski skifun po polsku

Portal rezerwacyjny Skifun.eu oferujący pobyty narciarskie w Europie uruchomił polskojęzyczną wersję. Portal ten działa już od 10 lat, a obecnie realizuje ponad 100 tysięcy rezerwacji rocznie.

Skifunpoland.pl jest pierwszym w Polsce portalem generującym tak kompleksową ofertę dla narciarzy. W czterech prostych krokach można wybrać i zakupić optymalny pobyt narciarski.
W ofercie portalu znaleźć można ofertę ponad 600 hoteli, domów apartamentowych i domków oraz ponad 150 ośrodków narciarskich we Francji, Włoszech, Austrii i Słowenii. Przejrzysty i czytelny interfejs pozwala w czterech prostych krokach znaleźć ofertę wg takich kryteriów jak: liczba gości, region narciarski, kraj, standard zakwaterowania, odległość miejsca zakwaterowania od stoków narciarskich, a także dobrać ofertę dodatkową, jak choćby jedno lub wielodniowe skipassy dla poszczególnych gości. Potem wystarczy już tylko wydrukować potwierdzenie rezerwacji i w gronie rodziny lub z grupą przyjaciół cieszyć się wszystkim tym, co oferują ośnieżone szczyty Alp.

SKIFUNPOLAND.PL w liczbach:
ponad 600 hoteli, apartamentów i innych miejsc noclegowych
ponad 150 ośrodków narciarskich w Austrii, we Włoszech, Francji i Słowenii
codziennie pakiety promocyjne, a także setki ofert pobytów w atrakcyjnych cenach
bezpłatne rezerwacje
ponad 100 tys. zadowolonych klientów rocznie
Portal jest w całości w języku polskim, a układ strony i system rezerwacji jest czytelny i intuicyjny.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24