Portal TURYSTYKA24 skończył 3 lata!

Portal TURYSTYKA24 świętuje kolejną rocznicę istnienia na polskim rynku. Jesteśmy z Wami już 3 lata.

Swój oficjalny debiut mieliśmy w 2014 roku, podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw w Warszawie. Rozpoczęliśmy naszą działalność od wywiadu z wieloletnią Prezes Targów, Urszulą Potęgą. W gorącej atmosferze imprezy, na którą przyjeżdżają ludzie turystyki z całego świata, już w pierwszych dniach istnienia portalu przeprowadziliśmy setki rozmów i wywiadów z przedstawicielami ośrodków promocji, biur podróży i międzynarodowych firm turystycznych. Wzięliśmy udział w dziesiątkach spotkań i konferencji.

Od tego dnia minęły już trzy pracowite, pełne ciekawych wydarzeń w turystyce lata. W tym czasie na portalu TURYSTYKA24 opublikowaliśmy kilka tysięcy artykułów, a także kilkanaście tysięcy newsów w mediach społecznościowych, przygotowaliśmy kilkaset newsletterów dla branży turystycznej, informowaliśmy o nowościach, zmianach, awansach, promocjach biletów, otwarciach nowych obiektów. Wspieraliśmy patronatami prasowymi, uczestniczyliśmy w konferencjach i wyjazdach prasowych, robiliśmy wywiady, analizowaliśmy doniesienia branżowe z całego świata.

Dziś także – w ramach świętowania – pracujemy nad kolejnymi informacjami i turystycznymi newsami. Bo największą nagrodą jest dla nas to, że jesteście z nami. Dziękujemy!

Z urodzinowym pozdrowieniem – Redakcja TURYSTYKA24

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24